Přejít na obsah

vag com a kabel


Brawwe

Doporučené příspěvky

Dobrý den

stal jsem se majitelem fabie 1.9 tdi rok výroby 2001. Samozřejmě bych rád pokud bude potřeba dělal diagnostiku doma na svém notebooku. Z tohoto důvodu bych potřeboval poradit jakou verzi vag comu a s jakým kabelem sehnat. To že se dá tento kabel koupit v bazaru na tomto fóri jsem již zjistil ale jestli to tak nějak chápu musím sehnat vagcom, aby pasoval k tomu kabelu. Může mi někdo pomoct třebas přes soukromí mail nebo přes icq? mail je brawwe@centrum.cz

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl by som to tak, ze od toho od koho budes potrebovat kupit kabel si vypytas aj soft.

no to by šlo ale jakou verzi softu? já bych si sehnal sám třebas nějakou poslední verzi softu, ale koukám že kabel je třeba jenom po nějakou verzi. Třebas pro verzi 4.9 nebo tak nějak. To znamená, že kabel pro poslední verzi 8.05 nebo tak nějak není možné sehnat přes nějaké šokovné kluky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...