Přejít na obsah

SHERLOG,GPS,a jiné


kaja 1.9tdi

Doporučené příspěvky

já tu musím souhlasit s JasteRem. Pořádná pojistka a je to ( ostaní aplikuji pouze pokud se to v ceně pojistky vyplatí). Jestli ho chtějí, stejně si ho lumpové vezmou, já pak ale nemám zájem aby mi vraceli rozkradenej nabouranej vrak. Nebo aby mi někdo suše oznámil, že mi to jezdí na Ukrajině, tak ať si tam pro něj dojedu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tu musím souhlasit s JasteRem. Pořádná pojistka a je to ( ostaní aplikuji pouze pokud se to v ceně pojistky vyplatí). Jestli ho chtějí, stejně si ho lumpové vezmou, já pak ale nemám zájem aby mi vraceli rozkradenej nabouranej vrak. Nebo aby mi někdo suše oznámil, že mi to jezdí na Ukrajině, tak ať si tam pro něj dojedu :p

Jednoduchy..tak na to nereaguj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zase, abysme byli fer ne ze by to neslo, ale kdo by se stim sral, ze ? To radsi ujedou tech 15 km odstavi to na sidlisti a prijdou za 3 dny pro to jako bysme je neznali. Nebo si teda aspon najdou karu u ktere to stoji za to a maji overene ze to nema ze, rozhodne ne octu nebo fabii za blbejch 300 papiru novou. uffff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tu musím souhlasit s JasteRem. Pořádná pojistka a je to ( ostaní aplikuji pouze pokud se to v ceně pojistky vyplatí). Jestli ho chtějí, stejně si ho lumpové vezmou, já pak ale nemám zájem aby mi vraceli rozkradenej nabouranej vrak. Nebo aby mi někdo suše oznámil, že mi to jezdí na Ukrajině, tak ať si tam pro něj dojedu :p

Otázkou je jestli má srdíčko trpět při vrácení vraku,bo při nenávratněm zmizení auta :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JEŠTĚ NEZAPOMÍNEJTE NA TOHLE:

SÍDLO SPOLEČNOSTI

SECAR BOHEMIA, a.s.

Štěpánská 650/23

110 00 Praha 1

IČO: 47115467

BANKOVNÍ SPOJENÍ

HVB Bank Czech Republic

ČÍSLO ÚČTU: 45809137 / 2700

KORESPONDENČNÍ A FAKTURAČNÍ ADRESA

SECAR BOHEMIA, a.s.

Londýnská 48

120 00 Praha 2

OBCHODNÍ REJSTŘÍK

Zapsaná v OR vedeném

Městským soudem v Praze

oddíl B vložka 1753

ceník služeb

SHERLOG mimozáručních oprav, prac í bez DPH s DPH

Sazba za 1 hod. práce 650 Kč 774 Kč

Roční revize /revize/ 800 Kč 952 Kč

Výměna autorizačního přívěsku 932 Kč 1 109 Kč

Roční výměna zdroje autorizačního přívěsku 40 Kč 48 Kč

Expresní instalace do 24h – příplatek k ceníkové částce 2 000 Kč 2 380 Kč

Demontáž zařízen í 1 700 Kč 2 023 Kč

Instalace demontovaného zařízení se řídí dle aktuálního ceníku SHERLOG Neo

Přechody, upgrade bez DPH s DPH

Přechod z pasivního nebo aktivního zařízení SHERLOG

na aktivní systém SHERLOG Neo Optimum 15 000 Kč 17 850 Kč

Přechod z pasivního nebo aktivního zařízení SHERLOG

na aktivní systém SHERLOG Neo Premium 20 000 Kč 23 800 Kč

Přechod z pasivního nebo aktivního zařízení SHERLOG

na aktivní systém SHERLOG Neo Satellite 30 000 Kč 35 700 Kč

Poznámka:

ceny jsou včetně instalačních a aktivačních poplatků. Stávající roční provozní poplatek je převeden

na nově zvolený produkt a je doúčtována poměrná část ročního provozního poplatku nového

zařízení. Jiný přechod /upgrade/ na produkt SHERLOG Neo není možný

Doplňkové služby na něž není uzavřen smluvní vztah ve smyslu čl. II VOP bez DPH s DPH

Poplatek při změně majitele zařízen í 500 Kč 595 Kč

Uskladnění zařízení po demontáži po dobu 1 roku zdarma

Uskladnění zařízení po 1. roce (max. další 1 rok) - měsíční poplatek 100 Kč 119 Kč

Výkup zařízení SHERLOG (i po uplynutí možnosti uskladnění) 1 000 Kč

Cena za 1 ujetý km pátracího vozu* 12 Kč 14 Kč

Cena za 1 ujetý km servisního vozu 12 Kč 14 Kč

Cena za 1 hod. pátrací činnosti jedné skupiny* 1 000 Kč 1 190 Kč

Cena za 1 letovou hodinu pátrací činnosti* 12 000 Kč 14 280 Kč

Cena za 1 den dozoru nad vozidlem 2 500 Kč 2 975 Kč*veškeré služby související s vyhledáním odcizeného vozidla jsou součástí ročního provozního poplatku

Opravy a servis produktů provádí výhradně SECAR BOHEMIA, a.s., regionální zástupci a

autorizovaní partneři.

Na výše uvedené produkty poskytuje SECAR BOHEMIA, a.s. časově neomezenou záruku!

Ceník je platný od 1. října 2007, jeho platnost je omezena termínem vydání nového ceníku,

veškeré ceny jsou uvedeny v Kč. DPH činí 19%

Ceny včetně DPH jsou zaokrouhleny a účtují se dle platné právní normy.

10/07

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu...to se pleteš! Octávky jsou největším lákadlem pro českého zloděje.Ty se kradou nejvíce ze všech aut.

Chjo si me nepochopil, nebo jsem to divne napsal. Nerozporuju tady co jsou nejkradenejsi auta, ale rikam to ze nikdo nepojede krast octavii za 350 papiru s kamionem co ma uvnitr 3 rusicky na GSM, nejake stineni na GPS signal na to se fakt muzou vysrat a daji to na to parkoviste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to udelejme trocha prehlednejsi a zajimavejsi

JEŠTĚ NEZAPOMÍNEJTE NA TOHLE:

Cena za 1 ujetý km pátracího vozu* 12 Kč 14 Kč

Cena za 1 ujetý km servisního vozu 12 Kč 14 Kč

Cena za 1 hod. pátrací činnosti jedné skupiny* 1 000 Kč 1 190 Kč

Cena za 1 letovou hodinu pátrací činnosti* 12 000 Kč 14 280 Kč

Cena za 1 den dozoru nad vozidlem 2 500 Kč 2 975 Kč*

veškeré služby související s vyhledáním odcizeného vozidla jsou součástí ročního provozního poplatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vesměs taky možnost autoalarm s gsm i gps. jen si to v případě sleodvání nebo info o poplachu hledáš sám, případně s těmi kteří ti pomůžou. ale i tak je zde možnost schované gps, hledání, informování o poloze, rychlosti, automatickém zasílání souřadnic. a pokud je v době poplachu informováno vícero lidí. pak už jen záleží jak má člověk ošéfovaný stav pokud by se něco s aute stalo.

takže to beru jako omezenou verzi šerloka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no problém je právě to že s tím nikdo nic neudělá, pokud si sleduješ auto sám najednou zjistíš že moc prostředků na sledování není. jen kamarádi, rodina, prostě ochotní lidi kteří jedou jiným autem. sledují na netu pohyb apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste poridis bud alarm nebo gps krabicku , schovas kam uznas za vhodne a jedes a ne nejaky super pausaly a kdovico ;)

a jedes a jedes a pak zjistis az ti to ukradnou ze tam sice mas GPS krabicku, ale ouha zapomel jsi na nejake pripojeni co by ti ty souradnice nekam posilalo.

A prisel jsi o karu, lol. Congrats.

Sherlog je drazsi nez autoalarmy s GPS a GSM, protoze napriklad je to dano technoligii co pouziva a ze udrzovat sit v provozu neco stoji. Na druhou stranu nabizi vic jak nejaky autoalarm s GPS a GSM a proc si za to nenechat zaplatit. Nabizi zajimave vyhody pri dohledavani auta a pokusu o ruseni signalu vysilaneho autem.

uf

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom F: Ty si myslíš že když operační se nedovolá na majitele auta nebo někoho z rodiny že zustává nečinně sedět a vyčkává že se mu někdo ozve zpátky? To snad ale nemysliš vážně,vid? A jestli ano tak opravdu nemá cenu pokračovat v diskuzi...

nene, špatně jsi pochopil nebo jsem to špatně napsal. myslel jsem hlavní nevýhodu při použití gps alarmu. pokud mi ukradnou auto, musím se postarat o jeho nalezení sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olaf : No kdyz vezmu jeden produkt treba ted specificky co znam (MFVTU) tak jediny o co se staram je kam to dat a kdyz to dobre zasijes tak corkar nepozna nic a pak jen nejak udelam napajeni a konec, chapu ze sherlog je produkt "bez starosti" ... ale zase vim ze na tom neni nic slozityho udelat si to sam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MFVTU nezna ani google. Takze proste se vyjadrim jen takhle pokud to MFVTU obsahuje i GSM/CDMA modul pripadne jinou technoligii jak posilat mobilni data tak to samosebou muze fungovat, ale promit tomu neodpovida popis gps krabicka, pod tim si totiz muzu klidne predstavit cernou krabicku se samolepkou GPS krabicka p_ic* :smich::D .

A pokud nic takoveho neobsahuje tak bych te poprosil, jestli bys mi sem pripadne pres SZ nemohl poslat nejake dalsi informace pripadne link kde si o tom muzu neco precist abych mohl rozsirit svoje znalosti.

predem Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olaf : Odpust za nepresnosti ja jen nerad delam reklamy :p Produkt je VTU od fi. Mapfactor a je to klasicka gps s gprs pro sledovani vozidel. Prikazy i nektere operace s FW se daji provadet dalkove ;) ja tomu vsemu rikam gps krabicka bo tolik alternativ zase neni aby v nich byly zasadni rozdily ;)

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...