Přejít na obsah

Infotainment Bolero (Style) - výpadky GPS, připojení telefonu


Doporučené příspěvky

Taky si myslím, nicméně VW to zjevně neumí. Vždyť rok prodávali ID bez hotového SW. Tady na fóru je jen zlomek nespokojenců a dovoluji si tvrdit, že většina uživatelů ani potenciál infotaimentu nevyužívá. I řidiči mnohem dražších aut mnohdy nemají telefon spárovaný a drží ho za jízdy v ruce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousty aktualizací, které řeší leccos. Na některé věci aktuálně 1786 nebo 1790 (nejaktuálnější). Ale je to kus od kusu, podle typu infotainmentu apod. 

řešit věci tím že je neřeším mi přijde na prd, kor když mám auto v záruce. A něco holt nevyřeší ani toto, protože prostě SW a HW bude mít jiný komunikační kanál než daný telefon atd.

 

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetky aktualizácie mám natiahnuté dva týždne dozadu naposledy. Fyzicky to rieši h...o. takže rýpať si auto pol roka pred koncom záruky isto nebudem. Bolo to párkrát reklamované a úprimne, meniť si infotainment, čo funguje aspoň na 95% nedám. Ja jazdím dlhé trasy a keď raz dôjde na to, že nebudem, tak ten diesel do mesta bude zbytočný a vymením ho. Takže riziko vs zisk je neadekvátny za mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Luboun napsal:

Taky si myslím, nicméně VW to zjevně neumí. Vždyť rok prodávali ID bez hotového SW. Tady na fóru je jen zlomek nespokojenců a dovoluji si tvrdit, že většina uživatelů ani potenciál infotaimentu nevyužívá. I řidiči mnohem dražších aut mnohdy nemají telefon spárovaný a drží ho za jízdy v ruce....

 

Jako by snad bolero mělo nějaký potenciál. Snad jen to andriod auto se hodí. Jinak to neumí vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně rozsah schopností Bolera bohatě stačí. U druhého auta mám menší obrazovku, AA funguje jen přes kabel, je o dost pomalejší, ale naopak zase stabilní a v logice ovládání tak nějak na koncentraci méně náročný. Třeba ta horní roletka u Scaly mi nevyhovuje, zobrazení klimatizace je hezké, ale přeplácané a pokud se chci dostat z menu klimy, musím zmáčknout jinou volbu (rádio, car atd.) a nestačí znovu "menu" na panelu klimy, případně, že se to po nějakém čase přepne zpět automaticky. Mě osobně přijde, že někdy méně je více. Ale já jsem hodně konzervativní uživatel. Kafe mi auto vařit nemusí... :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ani nekomentoval, že by to mě někomu dalšímu nemělo stačit. Spíš jenom to, že ve výsledku tam není extra moc funkcí a tím pádem nevím, co to znamená, že ho nevyužívají naplno.

Jinak já s bolerem vlastně problémy nemám. Neseká se mi, nepadá mi. Akorát po couvání mi nejde stáhnout lišta. Musí se přepnout obrazovka a pak už zase stáhnout jde. V servisu hlášeno, ale oprava bez úspěchu. Ale ve výsledku je to blbost, tak už to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak máme Scalu v servisu na aktualizaci SW kvůli výše popsaným problémům (hlasitost radio, e-call, kamera, zamrzání, obtíže s Android Auto.. ). Při update softwaru došlo k nějakému poškození hw jednotky a čeká se na novou.

Nevíte, jak je vůbec možné softwarem zničit HW?

To naše auto je opravdu zázrak. Takhle slabou citovou vazbu jsem si ještě k žádnému autu nevybudoval.

Editováno: , autor: Luboun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj, také máte tento problém?

Oba s manželkou máme svůj telefon spárován s autem. Když jedeme společně, tak se jeden mobil připojí jako primární a druhý je sekundární. Volba je podle toho, který mobil byl připojen naposledy, pořadí se tedy mění, protože jezdíme autem i každý sám. A teď ten problém: jedeme spolu a když zavolá např. dcera na ten druhý/sekundární telefon, tak se nezobrazuje jméno volajícího, ale pouze telefonní číslo. Pokud dcera zavolá na primární telefon, tak se pochopitelně jméno volajícího zobrazuje. Je nějaký fígl, aby se zobrazovalo jméno volajícího, když někdo volá na sekundární telefon?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Luboun ten infotainment je sám o sebe nastavený na deštrukciu :D môžu ti prehrať čo chcú, v živote normálne chodiť nebude. ja som rád, že to robí reštarty už len pri pripájaní cez bluetooth (väčšinou kablikujem). Samo o sebe tá značka výrobcu je kus h...a. Máme od ich tepelko na dome kupované s domom) a pretlakový ventil odišiel po 2t. TV od nich odišla po 1 dni, takže myslím si, že celkovo ich výrobky stoja za prd a žiadna aktualizácia s tým nepomôže. TV robí to isté čo moje auto, reštartuje sa, odpája sa z wifi, nejde zapnúť. Takže si myslím, že tam budú mať celkom problémy s kvalitou ten dodávateľ infotaimentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bere jen jeden seznam kontaktů který je primární. 

Jsou v autě načtené seznamy z obou telefonů? 

Taky mi to tu a tam takhle zablbne. 

Druhej mobil dokáže často rozhodit i ten první... Pak člověk jede sám a stejně jména volajících  nejsou vidět 😀 

No jebka. 

 

Ale restarty? Ty neznám. 

Značku výrobce kterou csabac myslíš? Nějak nechápu jak souvisí s TV a tepelkem. 

 

Editováno: , autor: keras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno panasonic. Tak panasonic už asi nič moc nebude. Lebo ako som písal, 3 výrobky od nich a všetky na prd. Teda jeden sa už vracia a odstupujeme od zmluvy. Takže zostáva v aute a tepelko. Inak na jeden pretlakový ventil čakáme 3t. takže aj ten záručný servis je u nás dosť slabý. V aute mi tiež ponúkli, že vymeniť-reklamovať infotaiment, ale 25k pred koncom garancie (to ej 5mesiacov u mňa)

 kašlem na to. Lebo čo ak príde este horší kus :D

A tie nové, čo chodia teraz z výroby sú aký výrobca?... predpokladám, že zostal panasonic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno Čína. 

Jen jsou mi divné ty restarty. 

Já kromě FM příjmu jsem s tabletem naprosto spokojený. 

SW jsi kontroloval? Vzpomínám si, že dříve se to tu řešilo kterej je stabilní a kterej méně. 

 

Spíš by mě zajimalo jestli se dá ještě nějak zesílit FM. Zesilovač už tam je, ale nějakej lepší? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S panoramou je jedna v zadním skle a nejsem si úplně jisty, že druhá i v předním. Se signálem nemám problém. Rádio: SW přehraný  z 464 na 469 a prý už je nyní i nějaký další, ale přehrávat se musí postupně.

Editováno: , autor: Dodi 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží kde člověk jezdí, že jo. Po Praze (městech) půjdou všechny FM asi dobře. Natož DAB. 

Isudar citlivost nezhoršil, to mám vyzkoušené. 

FM zašumí, DAB vypadne. 

Ten tablet je jebka která se vůbec nedá srovnat se starýma Bolerama a Columbusema co se týče přijmu. To je prostě fakt.

 

Proto jestli někdo z kotěhůlek s blbým příjmem neřešil zesík s větším ziskem nebo 2 zesíky a tak. 

Samozřejmě vím, že to není jen o zesílení - zesílí se i šum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...