Přejít na obsah

SPZ jablonec :-)


bamicek

Doporučené příspěvky

Nejsem z Jablonce, ale.....

No jde o to jakou máš představu o V.I.P RZ....čím víc V.I.P tím vís se musíš snažit /finančně , čokoláda myslím nezabírá :-) / a hlavně sorry, ale přijde mi to zcela zbytečný a nesmyslný platit ještě něco za "pěknou" značku.......ale pokud to někdo chce, ať platí :-)......

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj rovnou se zeptat před tím než ti napíše RZ do techničáku, jestli si můžeš vybrat. ještě se mě nestalo aby řekla ne. Jen v JBC je nevýhoda, že to není krajské město, tz. že ten balík značek který přidělují nejde jen do jablonce ale dělí se ještě s libercem a dalšími malými okresky. všichni mají L značky kraje, a vzhledem k velikosti jablonce oproti liberci je právě o tom že nebudeš mít na výběr z tolika možností

nicméně zase čím víc vip tím víc jsi zapamatovatelný, zase se to nesmí moc přehánět. i když je fakt že někdy co dokáží na tu značku vymyslet za pakombinaci je hrůza. prostě to zkus a vyber si z toho co má na ten den pod stolem. ideální čas je ráno, tím snížíš možnosti vybrání. uřední dny v týdnu v tom nehrají žádnou výhodu, jestli čtvrtek, nebo pondělí. uřad dostane novou várku až je ta předchozí vybraná.

já to chytil ne moc šikovně. těsně před pátou hodinou kdy zavírají, ale i tak bylo pár značek na výběr

tak snad ti to aspoň trochu pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...