Přejít na obsah

Neco řachtá


M@rt@s

Doporučené příspěvky

Zdrávím.Chci se zeptat jestli nekdo z Vás pánové neví co řachtá v tunelu jak je řadička.Ja nejdřív myslel že to delá ten spodní dekl kterej chráni motor a že je to slišet dovnitř aly v servisu mi řekli že to je v tom tunelu,delá to jenom u volnoběhu,a když posunu řadičku do leva nebo do prava tak to přestane.Zní to jako uvolnenej plech nebo co.Dekuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím,ale doporučuji to rozebrat a podívat se moc tam toho není.Mohla by to být ruční brzda,loketní opěrka,řadící páka,zámek řadící páky,popelník a jinak tam snad nic není.Takhle se to špatně specifikovává.Sundání tunelu není problém,když budeš hledat tak tu najdeš fotky kde jsou šrouby a jak ho máš sundat.Ještě mě napadá jestli ti nerezonuje výfuk ze spoda.Mě třeba rezonuje pouzdro na brýle je také přidělané na středovém tunelu.Hodně zdaru bude to hledání v kupce sena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...