Přejít na obsah

Světla v dešti


Leny

Doporučené příspěvky

V návodu se píše:"Pokud zapnetepomalé stírání na déle než 5 sekund,automaticky se zapnou obrysová a potkávací světla.Světla se vypnou,jestliže není déle než 4 minuty zapnuto pomalé stírání nebo stírání v intervalech"

Kumu to takhle funguje?Mně ani náhodou.Ať stírám na jakoukoliv polohu tak se světla při zapnutých autom.světlech nerozsvítí za žádnou dobu.Přitom dešť.senzor funguje za deště normálně a snímač světla taky bez problémů.Ne,že by na tom až tak záleželo,když se musí svítit pořád,ale zajímalo by mě,čím to je.Má to někdo vyzkoušeno?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kdyz mas destak se svetelnym cidlem tak ti reaguje na to cidlo, nikoliv na to jak stiras steracema...to by musel vyzkouset nekdo kdo nema destak s cidlem podle me.

A jestli mas nakodovane denni sviceni, kdy ti svetla sviti i na pozici 0 ... tak to urcite take fungovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kdyz mas destak se svetelnym cidlem tak ti reaguje na to cidlo, nikoliv na to jak stiras steracema...to by musel vyzkouset nekdo kdo nema destak s cidlem podle me.

A jestli mas nakodovane denni sviceni, kdy ti svetla sviti i na pozici 0 ... tak to urcite take fungovat nebude.

Nevím jestli si rozumíme,ale z návodu je to popsáno právě u výbavy s dešťákem a sv.čidlem.Měly by se rozsvítit světla při zapnutých stěračích.Stejně jako se ti rozsvítí samy,když se setmí.Samozřejmě pouze se spínačem světel v příslušné poloze.I za slunce.

Editováno: , autor: Leny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tam je i podmínka překročení určité rychlosti. Než jsem si nechal aktivovat denní svícení stalo se mi že jsem jel po určitou dobu po dálnici, světla se sama rozsvítila a když jsem sjel s dálnice po chvíly zhasla. Od té doby co mám aktivované denní svícení jsem si toho nevšimnul, prostě už je to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli si rozumíme,ale z návodu je to popsáno právě u výbavy s dešťákem a sv.čidlem.Měly by se rozsvítit světla při zapnutých stěračích.Stejně jako se ti rozsvítí samy,když se setmí.Samozřejmě pouze se spínačem světel v příslušné poloze.I za slunce.

No samozrejme pokud to mas na poloze I ... tzv. tunel light, tak ti to nebude reagovat na to jak mas spustene sterace, ale prave ti to bude reagovat na svetelne cidlo.

S nakodovanym dennim svicenim me potvrdil rolbar.

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak to nechápu,jak to má teda fugovat a jak to mám vyzkoušet. :wacko: Našel by se tu nějakej šikula,co by si udělal čas a nakódoval by mi to spolu s dalšíma vychytávkama?Nevím co moje auto bude ještě umět.Praha a blízké okolí

Editováno: , autor: Leny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...