Přejít na obsah

AutoJarov


karlos3

Doporučené příspěvky

Zdravím,

já jsem taky s Jarovem uplně ukončil spolupráci i když tam mám známého.Myslím si, že tam tomu moc nerozuměj a s těma učněma tak to je asi pravda.Měl jsem tam auto na opravu v záruce a po osmi dnech mi ho vrátily a bylo to samé a takové ty kecičky že je to to a zase něco jiného.Koupil jsem si tam tři vozy a pokaždé byl nějaký problém,tak Jarov opravdu už nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Neco k Jarovu...

Pred pul rokem mi maxidot zacal hlasit zavadu airbagu.

Odvezl jsem to na Jarov (auto kupovano u nich - ojete, jiz mimo zaruku).

Po dvakrate se tam v necem pohrabali a vzdycky to po par ujetych kilometrech skoncilo stejne - "Zavada na airbagu".

Pokazde tam auto stalo 2-3 dny :kuk:

Tak napotreti jsem se nasral, udelal jsem tam pruvan a treti oprava byla takova, ze to konzultovali s Bolkou a dostal jsem komplet novy airbag (sedadlo u ridice) se slevou 90% (slovy devadesat) a prace byla gratis.

Takze z Jarova mam takove smisene pocity. Myslim, ze zacnou vzdycky kmitat az potom, co jim tam clovek trochu vypucuje zaludky.

Ale jinak veskere opravy vzdy udelali tak, ze jsem se tam vracet kvuli tomu samemu uz nemusel :-)

Po te scene s airbagem si me tam uz pamatuji a nemam s nima sebemensi problem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...