Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Fandil jsem Hamiltonovi ale Kimi si to zaslouží!!! :palec2:

Jinak už F1 stojí za pěkný hov**!!!

Moto GP :rock: :rock: :palec2:

zas to tak neprehanej...ale je pravda ze motorky jsou taky super :palec2::palec2:

Ale on ma pravdu mladezniku !!! ;) I kdyz podle me letosni sezona byla docela slusna ;)

Tak když vás to nudí, proč na to čumíte? Mně to baví a baví a baví. Nejlepší je tady to pohanit a říkat, jak vás to nudí a přitom na to čumíte jako já. Nechápu ty kecy :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fandil jsem Hamiltonovi ale Kimi si to zaslouží!!! :palec2:

Jinak už F1 stojí za pěkný hov**!!!

Moto GP :rock: :rock: :palec2:

zas to tak neprehanej...ale je pravda ze motorky jsou taky super :palec2::palec2:

Ale on ma pravdu mladezniku !!! ;) I kdyz podle me letosni sezona byla docela slusna ;)

Tak když vás to nudí, proč na to čumíte? Mně to baví a baví a baví. Nejlepší je tady to pohanit a říkat, jak vás to nudí a přitom na to čumíte jako já. Nechápu ty kecy :help:

No vidis ja zas nechapu tvoje kecy :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fandil jsem Hamiltonovi ale Kimi si to zaslouží!!! :palec2:

Jinak už F1 stojí za pěkný hov**!!!

Moto GP :rock: :rock: :palec2:

zas to tak neprehanej...ale je pravda ze motorky jsou taky super :palec2::palec2:

Ale on ma pravdu mladezniku !!! ;) I kdyz podle me letosni sezona byla docela slusna ;)

Tak když vás to nudí, proč na to čumíte? Mně to baví a baví a baví. Nejlepší je tady to pohanit a říkat, jak vás to nudí a přitom na to čumíte jako já. Nechápu ty kecy :help:

No vidis ja zas nechapu tvoje kecy :feve:

Protože vidíš, že mám pravdu a nemáš na to odpověď. jak jednoduché

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je venku Alonso. Myslim, že jinam, než k Flávijovi křivákovi nepůjde, co vy na to? Docela jsem ale zvědavej, kdo přijde do McL místo něj.

mozna pujde do red bullu

Ty jo to by si dost pohoršil, ne? Já fakt dávám 90% na p*ču formuli :) Briatore je na něj nadrženej už od toho incidentu v boxech na GP Maďarska snad. Nicméně jsem rád, že šel, protože jsem ho nikdy nemusel a v McL jsem ho nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je venku Alonso. Myslim, že jinam, než k Flávijovi křivákovi nepůjde, co vy na to? Docela jsem ale zvědavej, kdo přijde do McL místo něj.

mozna pujde do red bullu

Ty jo to by si dost pohoršil, ne? Já fakt dávám 90% na p*ču formuli :) Briatore je na něj nadrženej už od toho incidentu v boxech na GP Maďarska snad. Nicméně jsem rád, že šel, protože jsem ho nikdy nemusel a v McL jsem ho nechtěl.

Jde o prachy,jeste ho chce toyota,tak bud pujde k renaultu,nebo ty dva tymy,uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je venku Alonso. Myslim, že jinam, než k Flávijovi křivákovi nepůjde, co vy na to? Docela jsem ale zvědavej, kdo přijde do McL místo něj.

mozna pujde do red bullu

Ty jo to by si dost pohoršil, ne? Já fakt dávám 90% na p*ču formuli :) Briatore je na něj nadrženej už od toho incidentu v boxech na GP Maďarska snad. Nicméně jsem rád, že šel, protože jsem ho nikdy nemusel a v McL jsem ho nechtěl.

Jde o prachy,jeste ho chce toyota,tak bud pujde k renaultu,nebo ty dva tymy,uvidime

Konečně šel a vracet by se nemusel, jako jezdec dvojnásobný mistr světa asi jo, ale jinak spratek a parchant zákeřnej. Doufám, že nevleze do Ferrari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Úředníci stále ještě rozhodují a případné penalizaci BMW a Williamsu.

Snad to dopadne logicky a rozdají se pokuty a výsledky zůstanou.

http://moto.sport.cz/clanek/120770-fia-roz...en-v-patek.html

Tak potvrdili Kimiho:

http://moto.sport.cz/clanek/120848-fia-zam...-raikkonen.html

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já nevím jak to dopadne, přeji jako vždy McLarenu, ale italští komouši určitě budou kousat a navíc mají Kimiho, ale nezapomínejme na BMW, já mám takové tušení, že už se budou tlačit do předu, no ta Toyota i Honda, tam vůbec nevím, no a taky bacha na Fernanda, on se bude hodně chtít vytáhnout. A v neposlední řadě jsem velmi zvědavý na červené býky, tam je peněz dosti, tak uvidíme.

Každopádně už je to tady a ať se na to dá koukat. Motorky začaly suprově pod umělým osvětlením, tak snad i F1 bude super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na motorky jsem zapoměl koukat, štvalo mně to do úterka...

Docela se u F1 změnily pravidla, snad to pomůže k napínavosti, je fakt, že by se to mohlo trochu srovnat a na špicy by mohla bojovat polovina týmů a ne dva.

První tréninky plichta Räikkönena a Hamiltona, RedBull se ale držel, dědek David :palec2:...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavne jsem zvedavy na to jak zrusili tu kontrolu zadni napravy a zatim podle clanku jim to dela problemy...

jinak ja klasicky fandim Ferrari a jak Kimimu tak Felipemu at jim to slape...nejvetsi souper jasne Mclaren a dal tam bude asi velka mezera...podle prvnich treninku aspon na okruhu v Australii Renault hodne ztraci, tak uvidime jak se to bude vyvijet...

hlavne at je na co koukat a nejsou to zavody, ze jak se odstartuje tak se dojede do cile :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...