Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Jardo prosím tě, umyj si auto, dej si tam další výfuk, ale hlavně prosím tě, nepiš blbosti.

Prosím

Cece, mam umyto a s vejfukem uz sem spokojenej ;) Ono je to na tom videu bohuzel blbe videt, stejne jako to asi nevideli piloti, ale i na nemeckejch forech se to resilo. Ale ono je to asi uz stejne v podstate jedno, vsichni uz si hrejou pneumatiky v Monze a jede se dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to palo : toto je ono?

neni to treba tim ze obe vedeli ze jsou mistri v tom co delaji,ze oba umeli a vedeli ze maji svoje pravidla ,

za to dneska je to nejak bez mistra,kazdej si na neho hraje a mysli si ze je nej ????

je to jen moje premysleni,stejne mi za to nadas a reknes ze je to tak a tak ,ale kdyz chces tak muzes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to jak jejich /jednoho z nich/ pribeh skoncil je desny ,jestli chcete tak tady je

http://www.youtube.com/watch?v=FRs8xK3TBPQ...feature=related

je to desny ale je to tak

v jednom case s nim i

http://www.youtube.com/watch?v=QEn9Y8nB4yg...feature=related

a mam pocit ze i nejaky machanik,nevim jaky a od koho,OMLOUVAM se mu

a vem cert nejakych 25 sekund z jednoho zavodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to palo : toto je ono?

neni to treba tim ze obe vedeli ze jsou mistri v tom co delaji,ze oba umeli a vedeli ze maji svoje pravidla ,

za to dneska je to nejak bez mistra,kazdej si na neho hraje a mysli si ze je nej ????

je to jen moje premysleni,stejne mi za to nadas a reknes ze je to tak a tak ,ale kdyz chces tak muzes

Nádherné předjíždění, to se dneska snad vůbec nevídí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ted jsem se na to kouknul. Na jaký následky Senna zemřel? Jako rána to byla, ale zase se mi zdá, že takovýhle ran tam bylo více než dost. Třeba jak se vyboural Kubica tak to byla pěkná prda a byl OK. Ta bezpečnost je fakt dneska supr.

No bezpecnost aut tehda a ted je uplne nekde jinde, byt to v novem aute co jezdi ted tak by to prezil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to palo : toto je ono?

neni to treba tim ze obe vedeli ze jsou mistri v tom co delaji,ze oba umeli a vedeli ze maji svoje pravidla ,

za to dneska je to nejak bez mistra,kazdej si na neho hraje a mysli si ze je nej ????

je to jen moje premysleni,stejne mi za to nadas a reknes ze je to tak a tak ,ale kdyz chces tak muzes

Není proč ti nadávat, jen si myslím že i teď jsou tam mistři (pro mne dokonce všichni co do těch monopostů sednou), ale vím jak to myslíš.

Ten sestřih je krásný, čumím na tohle a podobné kažou chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ted jsem se na to kouknul. Na jaký následky Senna zemřel? Jako rána to byla, ale zase se mi zdá, že takovýhle ran tam bylo více než dost. Třeba jak se vyboural Kubica tak to byla pěkná prda a byl OK. Ta bezpečnost je fakt dneska supr.

Normálně by to přežil, bohužel souhrou náhod se při nárazu (při nárazu byla rychlost vozu 306km/h) monopostu do zdi urvalo přední kolo i se zavěšením a při odrazu od zdi trefilo jezdce do hlavy(přilby).

Oficiální verze: Po pitvě státní zástupce potvrdil, že příčinou Sennovy smrti byla četná poranění hlavy, způsobená uraženým závěsem pravého předního kola, který prorazil hledí přilby a nad pravým obočím vnikl do mozku. V souvislosti s úmrtím Senny bylo zahájeno vyšetřování 17 osob.

Více o Ayrtonu Sennovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ayrton_Senna

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sunday

Chance of Rain. Partly Cloudy. High: 64° F. / 18° C. Wind light. Chance of precipitation 50%.

Ve 12:31 dokončili závod GP2, trať oschnula a už nikde nejsou kaluže, jen občas vlhké místo(mimo ideální stopu). Vypadá to na start na suchých pneu. Ale kdo ví jak to bude za 55min. při startu??? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně by to přežil, bohužel souhrou náhod se při nárazu (při nárazu byla rychlost vozu 306km/h) monopostu do zdi urvalo přední kolo i se zavěšením a při odrazu od zdi trefilo jezdce do hlavy(přilby).

Oficiální verze: Po pitvě státní zástupce potvrdil, že příčinou Sennovy smrti byla četná poranění hlavy, způsobená uraženým závěsem pravého předního kola, který prorazil hledí přilby a nad pravým obočím vnikl do mozku. V souvislosti s úmrtím Senny bylo zahájeno vyšetřování 17 osob.

Více o Ayrtonu Sennovi: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ayrton_Senna

Celkem by mězajímalo proč vyšetřovali 17 osob... jako tak to je smůla, fakt smůla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad to píšu, ale mám ten pocit, že někteří piloti pouštějí Lewise do předu, to jak se přehnal okolo Glocka, Kubici a Alonsa není normální. To je nějaké divné. Jsem z toho nějaký nesvůj. Že by rebélie proti FIA a spol.???

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...