Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Ono třeba jistě máš pravdu, ale třeba ono dříve když si šel do krámu a chtěl si si koupit uzeniny tak si si koupil úplně jinou kvalitu než dnes nemyslíš? Prostě kvalitu, dnes koupiš rakovinotvorné svinstvo které je požhnáno penězmi čili testama a firmama které za to bero VIP peníze a když se za to nějaká ta poku objeví tak je to fuk, vydělají několikanásobně více než do ceny pokuty a co ty víš jak to bylo dřív, prachy lámou světem co svět stojí a co noha nohu mine. A nikdy nevíš jak se tam ty dotyční dostali, vše mohou být jen spekulace, ale fakt je jeden, jsou to jezdci kteří jezdili, mi na to koukali a nám se to líbilo, mě až poslední dobou, páč jsem nesledova, ale princip toho co jsem napsal musí bejt stejný, apsoň si myslím ne? Ale taky nemusí. Každopádně, si vemte, co kdyby kdokoliv z nás měl možnost si sednout do toho kokpitu F1? Co kdyby někdo zazářil více než Vettel nebo Hamilton, Shcumacher, Kubica, a jiní no?

Tak jelikož jsem tlustej, tak bych se do F1 nevlezl ;) A za druhé, já na kdyby nějak moc nehraju. Za třetí, já si pamatuju co bylo v obchodech před tzv. sametovkou, tak s tím už na mne vůbec necho´d. prostě ty si budeeš myslet své, já své a jeto. OK? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslím, že se kvalita vždy ukáže a prosadí. Ať to vezmeš ze které doby chceš,tak vždy ti nejlepší šli kus nad ostatní.

Jména jako Farina, Fangio, Castellotti, Clark, Moss, Mclaren, Hill (oba), Brabham, Anderson, Stewart, Ickx, Fittipaldi, Regazzoni, Lauda, Scheckter, Jones,Patrese, de Angelis, Villneuve, Arnoux, Pironi, Piquet, Laffite, Prost, Senna, Schumi, Rosberg, Capelli, Mensell, Alboreto, Johanson, Alesi, Brundle, Berger, Hakkinen, ................... atd. je jich více, ale tohle je tak výčet těch TOP nejlepších pilotů cca od půlky dvacáteho století

A ví se dobře, že Berger, mensell, Lauda, Hill starší, Ickx, Senna, Alesi nebyli nijak zvláště finančně tlačeni, museli dokázat, že umí a potom si ke svým prachům přišli a tím i sponzoři. Tak že bych s těmito výroky moc nečeřil hladinu

zase machrujes? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...