Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

:D :D :D

No Michale Honda je pro mne osobně obrovským zklamáním stejně jako Toyota, čekal jsem od obou týmů daleko daleko více

To pro me bohuzel take, ale stejne jim fandim. Kdyz sem si vybiral team tak sem si vybiral takovej aby to zdaleka nebyla spicka. Loni se mi to libilo, ale letos tragedie. No tak treba pristi rok.

Neco sem tachy zaslechl o tom, ze by do F1 v budoucnu mohli prijit dalsi jako je AUDI apod :D ... to bych pak asi zmenil svojeho favorita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D

No Michale Honda je pro mne osobně obrovským zklamáním stejně jako Toyota, čekal jsem od obou týmů daleko daleko více

To pro me bohuzel take, ale stejne jim fandim. Kdyz sem si vybiral team tak sem si vybiral takovej aby to zdaleka nebyla spicka. Loni se mi to libilo, ale letos tragedie. No tak treba pristi rok.

Neco sem tachy zaslechl o tom, ze by do F1 v budoucnu mohli prijit dalsi jako je AUDI apod :D ... to bych pak asi zmenil svojeho favorita :D

S AUDI se to má momentálně tak, že čekají na pravidla pro roky 2011 a dále. Jinak já McLarenu fandím už cca 26 let, to tehdy občas něco ukázali v československé televizi a Luboš Pecháček o tom suprově mluvil, no a mne to chytlo a začal jsem bláznit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po delsi dobe byla vcera F1 zajímavá a bylo na co koukat.

porad nevychazim z uzasu co predvadi Hamilton...jsem hodne zvedav jak dlouho mu takhle skvela forma vydrzi

a ta bouracka Kubiceho byla taky silena ale nastesti vyvazl bez zraneni!!

a jelikoz sem fanousek Ferrari tak me trosku mrzi jejich vykonost...v letosni sezone zatim ztraci tak doufam ze se trosku zvednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Hamilton, jezdí opravdu s přehledem a v Kanadě jel bez chyb od začátku až do konce. Z míry ho nevyvedl ani častý výjezd Safety Caru, tím pokaždé ztratil velký náskok. Mám pocit, že Alonsa pěkně štve, je víc nervózní a dělá chyby. Asi mu došlo, že to bude jeho největší soupeř.

Mrzí mne Raikonen, tento rok se trápí a trápí, mám jeho jízdu rád, nezabalí to ani když jede ze zadních pozic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono se nedá nic dělat, komunisti také museli na chvíli ustoupit (aspoň na oko) a také jsou červení, tak teď na chvíli zase my stříbrňáci od McLarenu budeme na chvíli na očích.

Jinak ce se týká Kimmiho, musím uznat, že i když sedí v červeném vozítku, tak mu přeji a je mi jej trochu líto. Velkou radost mi udělal Nick Heidfeld a Alex Wurtz, kdo mně vyrazil dech je však Kovalainen a Sató. Samozřejmně veliké zklamání je pro mne Alonso a smutný jsem za Kubicu,Buttona a Coultharda.

Jinak teď napíšu řádek, který vám doporučuji si na konci sezóny a příští rok připomenout :

POZOR NA OBA TÝMY RED BULL

, pozor na ně - mají prachy a potenciál jako hrom, zkušeného Coultharda, výborného Webbera a bláznivého Liuzziho. nevím co si mám myslet o Speedovi? Ale šéfkonstruktér Taylor umí a jestli dotáhnou smlouvu s Hondou do konce, tak se budou dít věci, tomu pevně věřím.

No a až od Tozoty vyhodí SchumiII a až začne platit nové pravidlo o motorech, pak asi japonci nebudou mít konkurenci.

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nám to na tom emerickém kontintu dopadlo nad očekávání výborně. No italští komouši budou mít honičku, zvláště když si uvědomím, že BMW už bude mít zase Kubicu a Heifeld bude mít nový motor. No Francie za 14 dní už může hóóódně napovědět, nicméně ještě nemáme nic vyhráno.

No co, McLaren nám jede a to je hlavní

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alonso už to dlouho nevydrží. Pokud uvidí, že je opravdu horší než Hamilton, určitě bude příští rok jezdit za jinou stáj. Před Hamiltonem smekám!!! Je radost se na něj dívat. Zasloužené vedení v celé soutěži. :palec2:

Alonso se vymění s Raikkonenem, jsem si skoro jistej na 99%. Už podle toho co říkali Pavel Turek s Petrem Horákem o tiskovce v Kanadě a o vyjádření šéfa McLarenu Rona Denise : "silné pohnutky mám, když vidím jak můj přítel Kimmi se trápí"

Alonso si nevidí do pusy a Kimmi není s Ferrari schopen se sžít, bude výměna :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alonso už to dlouho nevydrží. Pokud uvidí, že je opravdu horší než Hamilton, určitě bude příští rok jezdit za jinou stáj. Před Hamiltonem smekám!!! Je radost se na něj dívat. Zasloužené vedení v celé soutěži. :palec2:

Alonso se vymění s Raikkonenem, jsem si skoro jistej na 99%. Už podle toho co říkali Pavel Turek s Petrem Horákem o tiskovce v Kanadě a o vyjádření šéfa McLarenu Rona Denise : "silné pohnutky mám, když vidím jak můj přítel Kimmi se trápí"

Alonso si nevidí do pusy a Kimmi není s Ferrari schopen se sžít, bude výměna :feve:

Taky fandím Kimimu a ve Ferrari mu to nejde. Třeba ta změna udělá to, že se kvality jezdců na příští rok vyrovnají a bude to zase o trochu zajímavé. Souboj jezdců v jednom týmu mi jako zajímavý nepříjde. Jinak doufám, že se Kimi vzchopí a něco s těma bodama udělá a Hamiltnovi přeju, ať si ty výkony klidně okoření mistrovským titulem. Po tom co předvádí si to zaslouží. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alonso už to dlouho nevydrží. Pokud uvidí, že je opravdu horší než Hamilton, určitě bude příští rok jezdit za jinou stáj. Před Hamiltonem smekám!!! Je radost se na něj dívat. Zasloužené vedení v celé soutěži. :palec2:

Alonso se vymění s Raikkonenem, jsem si skoro jistej na 99%. Už podle toho co říkali Pavel Turek s Petrem Horákem o tiskovce v Kanadě a o vyjádření šéfa McLarenu Rona Denise : "silné pohnutky mám, když vidím jak můj přítel Kimmi se trápí"

Alonso si nevidí do pusy a Kimmi není s Ferrari schopen se sžít, bude výměna :feve:

Taky fandím Kimimu a ve Ferrari mu to nejde. Třeba ta změna udělá to, že se kvality jezdců na příští rok vyrovnají a bude to zase o trochu zajímavé. Souboj jezdců v jednom týmu mi jako zajímavý nepříjde. Jinak doufám, že se Kimi vzchopí a něco s těma bodama udělá a Hamiltnovi přeju, ať si ty výkony klidně okoření mistrovským titulem. Po tom co předvádí si to zaslouží. :palec2:

On ten Hamilton nedělá chyby a jezdí s přehledem, není náhodou android ? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alonso už to dlouho nevydrží. Pokud uvidí, že je opravdu horší než Hamilton, určitě bude příští rok jezdit za jinou stáj. Před Hamiltonem smekám!!! Je radost se na něj dívat. Zasloužené vedení v celé soutěži. :palec2:

Alonso se vymění s Raikkonenem, jsem si skoro jistej na 99%. Už podle toho co říkali Pavel Turek s Petrem Horákem o tiskovce v Kanadě a o vyjádření šéfa McLarenu Rona Denise : "silné pohnutky mám, když vidím jak můj přítel Kimmi se trápí"

Alonso si nevidí do pusy a Kimmi není s Ferrari schopen se sžít, bude výměna :feve:

Taky fandím Kimimu a ve Ferrari mu to nejde. Třeba ta změna udělá to, že se kvality jezdců na příští rok vyrovnají a bude to zase o trochu zajímavé. Souboj jezdců v jednom týmu mi jako zajímavý nepříjde. Jinak doufám, že se Kimi vzchopí a něco s těma bodama udělá a Hamiltnovi přeju, ať si ty výkony klidně okoření mistrovským titulem. Po tom co předvádí si to zaslouží. :palec2:

On ten Hamilton nedělá chyby a jezdí s přehledem, není náhodou android ? lol

Čoveče víš že máš možná pravdu, mně se zdá ňáký bledý lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
tak co rikate dalsimu prubehu sampionatu...v poslednich dvou zavodech se zda ze Ferrari srovnalo sily s mercedesem jen skoda ze dnes musel Massa startovat z boxu ale zajel krasne...Hamilton mel dnes mozna trochu nervy nebo nejelo auto ale i tak porad na bedne tak ze klobouk dolu :-)

Konečně to začíná být zajímavé :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...