Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Uz mi bylo divny, ze neprisel zadnej Paluv urazlivej a namistrovanej post :smich: Tak aspon po boji machrovat, juchu, skoda, ze sem to tema nezacal cist na zacatku sezony, byla by tu vetsi prdel :palec2: Ale nejak ses zapomnel navezt do vsech, mel bys to dohnat a domasturbovat si ego, kdyz uz se neumis normalne bavit :feve::palec2: Btw cucet na to na 4 TV muselo bejt docela psycho :)

Jardo přečti si vše znovu od začátku a zamysli se nad tím, třeba dospěješ k jinému závěru. Úmyslně jsem reagoval po více než 24hod. po závodě. Proč bych se měl navážet do těch, kteří tu sezónu viděli a uznali, že né vše bylo OK a že né všem se měřilo stejným metrem? Ty mne snad trochu znáš a víš, že razím jediné, upřímně a na rovinu. Jestli tě to urazilo, pak smůla, ale zase víš co si myslím. Možná že se neumím normálně bavit, ale rozhodně používám na českých stránkách češtinu (mimo názvů)

A s tím egem Járo, no od tebe mi to sedí, to víš, já to potřebuju :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis, ze to jde i normalne :palec2:

Asi si to fakt prectu cely, protoze sem zive videl asi tretinu zavodu, i sem to tu asi psal, ale to neznamena, ze nemam net a nectu noviny a nevim, co se pri sezone delo :) Vcetne ruznejch metru, penalizaci, a vzpominam si treba na nejaky to spehovanicko, ktery by pro jiny tymy nez ty nahore treba melo jiny postihy. Ono vubec organizace jako FIA s lidma, co tam jsou... malej zazrak, ze se jeste jezdi. Jinak mam pocit, ze osobne sem nikde nepsal, ze by bylo jen Ferrari cisty jak detska prdel a vsichni ostatni svine, nebo neco podobnyho, nejsem naivni a proto sem psal o zakulisi. Neni to snad pravda, ze o vetsine prasaren divak nevi? To mi tezko nekdo vymluvi :) Co se cestiny tyka, tak myslim, ze sem tu jeste zlatej, proti nekterym jedincum je moje sem, paxem a btw celkem pohoda :) A vubec, sezona je v riti, takze na to pecu a jdu se hadat na fotbal, pac Slavie vede ligu a ostatni jen soupou backorama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tema s tim Glockem, no vemte to tak. Na kterem miste byl, nez se zajizdelo do boxu. Byl za Hamiltonem ( 6-7 misto). Kdyby tam zajel taky, tak by to Massa tak i tak prohral. A v zaberech slo videt, ze mel co delat, aby nevyjel z trati.

Loni to bylo naopak. Tak je to nyni 1:1 a at zacne nova sezona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tema s tim Glockem, no vemte to tak. Na kterem miste byl, nez se zajizdelo do boxu. Byl za Hamiltonem ( 6-7 misto). Kdyby tam zajel taky, tak by to Massa tak i tak prohral. A v zaberech slo videt, ze mel co delat, aby nevyjel z trati.

Loni to bylo naopak. Tak je to nyni 1:1 a at zacne nova sezona.

:palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis, ze to jde i normalne :palec2:

Asi si to fakt prectu cely, protoze sem zive videl asi tretinu zavodu, i sem to tu asi psal, ale to neznamena, ze nemam net a nectu noviny a nevim, co se pri sezone delo :) Vcetne ruznejch metru, penalizaci, a vzpominam si treba na nejaky to spehovanicko, ktery by pro jiny tymy nez ty nahore treba melo jiny postihy. Ono vubec organizace jako FIA s lidma, co tam jsou... malej zazrak, ze se jeste jezdi. Jinak mam pocit, ze osobne sem nikde nepsal, ze by bylo jen Ferrari cisty jak detska prdel a vsichni ostatni svine, nebo neco podobnyho, nejsem naivni a proto sem psal o zakulisi. Neni to snad pravda, ze o vetsine prasaren divak nevi? To mi tezko nekdo vymluvi :) Co se cestiny tyka, tak myslim, ze sem tu jeste zlatej, proti nekterym jedincum je moje sem, paxem a btw celkem pohoda :) A vubec, sezona je v riti, takze na to pecu a jdu se hadat na fotbal, pac Slavie vede ligu a ostatni jen soupou backorama :)

Hele mne osobně(být ve tvé kůži) by více nasralo to, co jsem ti napsal až teď, než li ta jedna věta na kterou si reagoval.

Co se týká fotbalu, tak fandím Olomouci(od malička), moc se mi líbí Bolka, no a Slávka, tak ta teď hraje parádu, to zase jo. Ale opatrně s tím šoupáním bačkorama, třeba Baník (který moc nemusím) včera fámózně sundal Spartu (tu nemusím vůbec) a je tam nevyzpytatelný Liberec, který vede pan trenér Škorpil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlape, ja si to tak nejak pospojoval, ale nasirat se chodim do prace, ne sem ;)

Za momentalni situace konkurenci nema, ale po zime muze byt uplne jinak a muze soupat Slavka, staci jedno zraneni na hrotu a bude o dost hur :) Aston Villa ale bude trochu jinaci souper. Banik hral v pondeli paradne a korunu tomu dodal hlasatel na stadionu, to fakt nemelo chybu, jaxe rehnil celej stadion. A vcera me trochu pobavila Chelsea, Scolari vykrikoval, jak to bude jasny finale a zarezervoval pry hotel, a bum, 1:3 od Rima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis sem cekal, ze to prijde od Bobika ;) Ale vzhledem k tomu, ze je po sezone, tak snad trochu fotbalu neva ;) Nebo mam prispevky upravit a pripsat tam par slov o tom, jak Schumi hraje fotbal, aby to nebylo OT a bylo to koser? Boze, jak malo staci

je uplne jedno od koho to je, dulezite ovsem je aby ses toho drzel!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://formule1.auto.cz/novinky/barrichell...vede-mladi.html

- doprdele ... at vyhodej Buttona a nechaj si Barriho :( a k nemu at vemou nekoho jineho :( ... kazdopadne sem zvedavej na nove auto, precijen to letosni se nevyvedlo a tak se na nem pul roku nic nedelalo, tak snad to zas bude lepsi.

Já bych to Buttona neodepisoval Majkí. I když Rubens je Pan Pilot :palec2:

No co si pamatuju, tak když dělali motory pro nás za dob Prosta a Senny, tak to trvalo 3 roky, než to poladili na super káru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...