Přejít na obsah

Logo RS, kam přesně na masce nalepit?


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Na jednu stranu si říkám, ať si každej lepí na auto co uzná za vhodný a co se líbí. Ale na druhou mě to štve a je docela smutný když od někoho s obyčejnou šunkou posloucháš, že natrhnul prdel RSu. Uvádíš ostatní v omyl. Něco jinýho je, kdyby jsi na RSo nalepil třeba štítek z nejslabšího benzínu co se kdy do oktávek dával, takže 1,4.

Souhlas, kámoš má O1 RS a na víku kufru krásné označení 1.2 Mpi, možná to bude tím že rád závodí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co sa vsetci hadate o znaku RS ci tam ma byt alebo nie. Ja mam obycajnu octu a znak RS som si do predu dal tiez lebo sa mi to proste paci. Kamos ma audi 2.5 TDI qvatro a dal si nalepku na masku S-line.

A vzdy lepsie je mat vpredu na maske Znak RS ktory ma byt v predu. Vydel som par Octavii V okoli Banskej Bystrice a tie maju znak RS tiez na maske ale skoda Ze ten konkretny ma byt v zadu popripade ho maju na jednotkovej octavii znak ktory ma byt na dvojkovej a aj to ma byt v zadu a oni ho maju v predu.Tak takymto sa treba zasiat a nie takemu co ma Rs znak na octavii 1.9TDI a ma tam ten spravny znak a vie kde ma byt umiestneny. :) :) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Presne tak :) je to znak skoda motorsport :) A asi prichazim s krizkem po funuse, ale jak se to pridelava, a proc je to ze dvou casti? Ono pani ve skodovce si mysleli, ze si to kupuji majitele RS vozu, kteri si dopredu dali mrizku. Nejdriv se vezme ten cerny plast, prilozi se zepredu k mrizce, a zezadu mrizky nejaka gumova podlozka. Vrtne se to dvemi sroubky a nasledne se tam pouze dolepi znak "V" :) Tot moje zkusenosti :)

post-52131-078653400 1280299309_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Pánové, já mám opačný problém, mám RS a chci si dát dozadu 1,4MPI, nemáte někdo odkaz na takové logo? :help:

Tak nevím co si myslet o tomhle :help:

Z toho,že si někdo chce dát na auto znáček ŠkodaMotorsport má moře lidí málem srdeční záchvat,ale nad tímhle se nikdo nepozastaví ;)

Monaku,pls jaký to má smysl?

Mimochodem tyto eshopy jsou zřízeny zřejmě jenom pro majitele RSek,každý kdo nosí kulicha motorsport,musí povinně příslušnost k RS dokladovat minimálně OTP lol

http://www.zbozi.cz/items?q=%C5%A1kodamotorsport&thru=&r=tab&pId=vin28hVMCcYDWxKKhIxN&forceScreen=newItems&prevItemType=new&page=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...