Přejít na obsah

Win VISTA ultimate


murder

Doporučené příspěvky

Prosím není tady někdo schopný? Mám u půlky alb ve složce "hudba" nastavený atribut jen pro čtení no a ani za boha ho nemůžu změnit. Přidělil jsem svému účtu maximální práva mám ve vlastnostech vše odfajfknuté, změním atribut, dám "použít" změna proběhne zavřu vlastnosti stiskem OK a když je znova otevřu, tak to je opět jen pro čtení. Už jsem se dočetl že složky v "User" mají hodně očesaná práva, tak jsem hudbu překopíroval na jiný disk do samostatné složky, opět přenastaveno oprávnění a opět nic. Kurňa když to nerozběhám do rána, tak tam jdou zpět zlatý XP. Díky za jakoukoliv radu.

Ještě dodám alba jsou z obnovených dat ze zhrouceného HDD, přehrát jdou tak nepředpokládám poškození.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né mě nejde o obnovu dat ty mám obnovený, správně pojmenovaný, funkční. Ale skladby v albu jsou bez atributu "jen pro čtení", ale složka je už "jen pro čtení" Vytvořím novou složku a hned mi tam skočí atribut "jen pro čtení" no a když je složka "jen pro čtení" tak mi s tím blbě pracuje iTunes hudbu do něj jen natáhnu, ale už dál neseřadím. iTunes musím používat mám iPhone, takže rada vyhoď těžkopádný iTunes u mě neobstojí. Kurňa ten mrkvosoft mě čím dál víc se*e, budu rychleji šetřit na funkční mašinku z USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím vypnul jsem UAC mám oprávnění na všechno, ale ten debilní atribut to cpe pořád. Asi budu muset tu hudbu co je s tím atributem "sehnat" znova.

Díky za snahu, myslel jsem že to bude jen v nastavení oprávnění, do pc jen tak někoho nepustím -_- . Bys měl vidět maníky od Wi-Fi poskytovatele jak se rozčilují, že je nepustím vzdáleně do pc, že nemůžou kontrolovat kvalitu spojení :t . Asi jedna z debilních vlastností Vist. Škoda že nejsou Win 7 v češtině. Byl jsem i s tou beta verzí spokojený a vše fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je jednoduchý, složky se soubory jsou vytvořeny jiným uživatelem.

Stačí, aby jsi je vytvořil a používal třeba pod svým profilem ( např.

"Rosta"), potom se rozhodneš počítač přeinstalovat ( ne opravná

instalace, ale kompletní, nebo instalace Vist ), pojmenuješ počítač nebo

svůj profil jinak a už k nim nemáš přístup. Ten musíš zdědit (převzít).

Ty složky jsou prostě vázaný na jinýho uživatele z pohledu systému. Musí

se v nástrojích - v možnostech složek na kartě zobrazení vypnout

zjednodušené sdílení a potom ve vlastnostech složky na kartě zabezpečení

zdědit a potom nastavit práva. Dobrý je mrknout se na

http://support.microsoft.com/kb/308421/cs to je pro XP nebo

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/c...571e9d1029.mspx

to pro Visty nebo zadat do googlu "oprávnění u souborů a složek " a

upřesnit jestli XP nebo Vista.

nebo se mrkni na tohle: http://www.samuraj-cz.com/clanek/opravneni...zek-ve-windows/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, ale teď když na to koukám tak taky ne, to jsem včera našel a taky měnil, bohužel bez kloudnýho výsledku. Dopadlo to tak jak jsem naznačoval nahoře, tedy nerozkopal jsem komp, ale teď dodělávám Downgrade na Win XP (jak krásný a jednoduchý systém to je a co mu nedovolím to nedělá :D ) Já osobně přejdu na Visty až z nich budu bezplatně (jak slibují) přecházet na Win 7.

Prostě to dělalo brajgl asi jak jsem obnovil data, přehrát to šlo, ukazovalo to taky OK, ale nešli změnit ty blbý atributy a díky tomu s tím nemumělo makat iTunes (možná chyba iTunes to nevylučuji) ale teď v XP vše chodí jak má.

Takže všem díky za rady, ale pro mě už vyřešeno, nemám Vistu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to presne jak nekdo psal, mas jine RID nez s uzivatelem ktery mel tyhle soubory ve svem profilu predtim, to je cely problem a otazka na 2 min a je to vyresene. Neni to problem Vist, je to jen neznalost jak to udelat ;) Kdyz si das v security - advanced - owner , tak zmenis na uzivatele, ktery ma mit pristup a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...