Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Ahoj Rosťo, je celkom pohoda, aj som sa trochu vyspal, len z tohto jedného zákazníka mi už trošku šibe, včera len jedna cesta cca 80km a dnes už asi 120km a ešte bude volať a to bude dalších min. 80km.... síce mám tým pádom zarobené, ale keď má vypité tak ho niekedy chytajú divné stavy... a ešte tomu pridáva čo sa im stalo v pondelok v noci, minulý týždeň si jeho otec kúpil 2-ročný bavorák X5 a v noci z pondelka na utorok im ho ukradli z dvora medzi rodinnými barákami, mal to auto asi 40m od okna spálne a zobudili ho až policajti... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Rosťo, je celkom pohoda, aj som sa trochu vyspal, len z tohto jedného zákazníka mi už trošku šibe, včera len jedna cesta cca 80km a dnes už asi 120km a ešte bude volať a to bude dalších min. 80km.... síce mám tým pádom zarobené, ale keď má vypité tak ho niekedy chytajú divné stavy... a ešte tomu pridáva čo sa im stalo v pondelok v noci, minulý týždeň si jeho otec kúpil 2-ročný bavorák X5 a v noci z pondelka na utorok im ho ukradli z dvora medzi rodinnými barákami, mal to auto asi 40m od okna spálne a zobudili ho až policajti... :feve:

No chápu že si zarobíš Lubo a přeju Ti to ale vozit ožralé, to je hrozný. obzvlláště když se jim zamane vystupovat za jízdy z auta.. to nevíš co dřív.. :help::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm to je zaujimavy dotaz...mam otazku lubo...ty mas za cestujucich nejaku zodpovednost? co ak nastane taka situacia ze clovek je opity..a ce sa mu vytupit z auta zajazdy?co ak to naozaj spravi..a nebodaj sa mu neco stane....kdo je potom zodpovedny?on preto ze vyliezol alebo ty lebo si nanho nedal pozor vo svojom aute?je mi jasne ze ked ma taxikar havariu tak zodpovednost je cela na nom..a ublizenie na zdravi ho neminie

a este jedna otazka..co ak ti nekdo nezaplati?proste povie ze nema peniaze?s tym asi nemozes spravit nic...ci je neco co ta v tomto "chrani"?

Editováno: , autor: CorradoVR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našťastie som ešte také problémy nemal, ako taxikár som nemal ani búračku a vystupovať tiež zatiaľ nikto nechcel... rozmýšlal som či si aktivujem automatické zamykanie pri rozjazde ale zatial je vypnuté...

corrado vieš ako sa to hovorí, taxikár je jednou nohou v base a druhou v hrobe... ;)

a v blave by som taxikára nerobil, tu už asi trištvrte zákazok je so stálymi zákazníkmi, ale natrafiť môžem na hocikoho, to si nevyberiem... ale kedy bol extrémmne opitý alebo agresívny tak ho jednoducho nezoberiem, aj to môžem spraviť...

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode corrado... a k tomu plateniu, zatiaľ mi povedali popredu, že zaplatia až doma alebo tak a ak idem niekde ďalej a vie, že bude platiť nad 10€ tak si pýtam aspoň zálohu popredu, väčšinou už viem koľko stojí cesta do dedín tu po okolí...

Rosťo je to tak, a to si niektorí myslia, že šak sa iba vozíš... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či až vychytané, ale hovoríme si medzi sebou aj zlé skúsenosti a určitých ľudí už poniektorí ani vôbec nezdvíhame... lol

TAk ulice poznám bezproblémov, to poterbujem aj k hasičine, musím sa vedieť hneď zorientovať ak mi niekto volá... ale čísla domov už sú problémovejšie...

No majte sa tu pekne, idem už na zákazku a asi aj ostanem vonku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...