Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

jeden na zlepseni nalady:

# Česká fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií.

> # Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s

> # tím, že tam nechají Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. V

> klidu

> # chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, že Rooney dal gol a

> # Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85.

> minutě

> # přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Okamžitě se vypotácí z baru a

> # jedou na stadión, tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném

> čase

> # Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy....

> # Vběhli do šatny kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned dostal pojeb:

> # Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy..? Chlapi nebudte

> # nasraní, nemohl jsem moc dělat,rozhodčí mě v 13. minutě vyloučil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden na zlepseni nalady:

# Česká fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií.

> # Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s

> # tím, že tam nechají Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. V

> klidu

> # chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, že Rooney dal gol a

> # Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85.

> minutě

> # přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Okamžitě se vypotácí z baru a

> # jedou na stadión, tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném

> čase

> # Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy....

> # Vběhli do šatny kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned dostal pojeb:

> # Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy..? Chlapi nebudte

> # nasraní, nemohl jsem moc dělat,rozhodčí mě v 13. minutě vyloučil.....

Jsem mrtvej smíchy. :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Jo a tovíte že Ujfaluši skončil u repre? Prej ho serou novináři,jen pomlouvají. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Rosťa 19: Odcituju z blogu kamaráda.. lépe bych to nenapsal..

Viděl jsem Dohráno. Díval jsem se ráno, večer nemůžu, protože večer dřu. Ty vole a prej jako po tom nepovedeným derby se Slovákama naši zapíjeli žal s lehkejma holkama v baru. A hned že by měl jako odstupit trenér Rada. Týý krávo, vo co jako komu de? To je celý jenom vo rejpání, vole. Jako by nestačilo, že se hned po utkání ty mediální mrdky zeptaly: "Dobrý večer, pane Rado, Vám se ten zápas jako líbil?" To by jeden blil, Milane. A že si pak v noci udělali klucí čas na nějaký komedie s hérečkama, zatímco by se měli klepat vo žití? Dyť jsou to ještě haranti. Až budou větší, budou pařit někde inkognito.

Milane, pocem, seš tam ještě? Ty vole tak ten Rada. Hele, ten to má v tý hlavě srovnaný jako to domino. Stačí jebnout do tý první kostky a hned mu to dojde, že v čase ekonomický krize je nutný se soustředit na jiný věci než je fotbal. Tu kvalifikaci teď už dokopem v klidu a příští rok v létě, až bude celosvětová hospodářská recese dosahovat vrcholu, bude každej druhej Evropan unavenej jako kotě z nočního sledování fotbalovýho mistrovství v JAR, zatímco do růžova vyspinkaní Češi se stanou evropskými úderníky. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Rosťa 19: Odcituju z blogu kamaráda.. lépe bych to nenapsal..

Viděl jsem Dohráno. Díval jsem se ráno, večer nemůžu, protože večer dřu. Ty vole a prej jako po tom nepovedeným derby se Slovákama naši zapíjeli žal s lehkejma holkama v baru. A hned že by měl jako odstupit trenér Rada. Týý krávo, vo co jako komu de? To je celý jenom vo rejpání, vole. Jako by nestačilo, že se hned po utkání ty mediální mrdky zeptaly: "Dobrý večer, pane Rado, Vám se ten zápas jako líbil?" To by jeden blil, Milane. A že si pak v noci udělali klucí čas na nějaký komedie s hérečkama, zatímco by se měli klepat vo žití? Dyť jsou to ještě haranti. Až budou větší, budou pařit někde inkognito.

Milane, pocem, seš tam ještě? Ty vole tak ten Rada. Hele, ten to má v tý hlavě srovnaný jako to domino. Stačí jebnout do tý první kostky a hned mu to dojde, že v čase ekonomický krize je nutný se soustředit na jiný věci než je fotbal. Tu kvalifikaci teď už dokopem v klidu a příští rok v létě, až bude celosvětová hospodářská recese dosahovat vrcholu, bude každej druhej Evropan unavenej jako kotě z nočního sledování fotbalovýho mistrovství v JAR, zatímco do růžova vyspinkaní Češi se stanou evropskými úderníky. lol

Bohužel je to tak Roberte. Už ty média začínají fungovat jak v Americe. Jen plivat špínu a tu dřinu nikdo nevidí. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...