Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Myslím to bohužel vážně.Já jsem to ubrzdil,ženská co jela za mnou taky ale chlap to do nás narval...nejdřiv do té žensky s Passatem a ona do mě.Rána jako svině!!! Vylezu z auta napumpovanej jako hovado a zezadu nic! Popraskaný lak na RS nárazniku.Ty dvě auta za mnou na tom byli hůř.Fabka měla půlku kapoty v píči.U mě škoda cca 5 tisic protože bude se střikat celej nárazník :aggressive: Kdybych já debil tam měl kouli tak se nestane nic.Prostě pech jako prase!

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romco, to jsi z toho vysel jeste dobre cece, za krkem neboli nebo tak ? Opatrne s tou skodou 5000, nevis co se pohlo uvnitr doporucuje peclive prozkoumat kufr jak zevnitrt tak zespod.

Lubinob: prosim te ten tvuj znamej co ma ten pneuservis, ma plastovou patku, zkusenosti s obouvanim 18" a dela v patek celkem douho nebo teoreticky i v sobotu. Bych si ta klidne zajel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic jsem jel pracovně ale soukromym autem.Kdyby to bylo služebním tak by to bylo větší papírování.Stalo se to paradoxně přímo naproti policejní služenbě tak jsem tam šel ale měl jsem smulu...jakmile škoda na jednom vozidle neni 100 tisic tak se s Váma nikdo nebavi.Debilita!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROMČO, PROMIN, BUDE TO ZNÍT HNUSNĚ a arogantně.. ale řešíš kravinu ;)

Ví to strašně málo lidí a tak to zůstane, ale mi se stalo něco horšího..

Bud v klídku, opravíš, přelakuješ, za chvilku jezdíš dál.. za to já.. :kol-49::feve: Nedramatizuj to, co není.. ve výsledku pouze vím, že tě to nasere, ale auto máš pojízdný, takže lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dádo: máš sice pravdu ale stejně tě to sere! Auto si opečováváš a najednou buch buch a auto musi do servisu an 4 dny-o to tu jde že nebudu mit 4 dny auto.chápeš?

4dny? sory já ho nemám 4 ... ale TEJDNY :smich: :smich: :smich: a teď co je horší lol a kdo ví jak to bude..

PS: auto neopečovávám z tohohle důvodu.. stejně jako proto ho taky netuním, nevymejšlím kraviny atd.. :p sem hold jinej proti proudu, ale..

Jo jendou za čas mě chytne umejvací nálada, ale to je jiná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...