Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Zdar hoši.. :) ...tak jsem po celotýden.cestování zpět doma.....Tak jak jsem se těšil na velikonoce že si to užiju,tak bych ted snad radši zas někam odjel ;) ....Včera ráno mi totiž zemřel jeden z mých řidičů,kterej byl vlastně první zamětnanec kterýho jsem v roce 92 zaměstnal a se kterym jsem to všechno rozjel.....Byl to už pro mě takovej člen rodiny.....Co je horší...že mu bylo teprve nedožitých 48.let a zemřel na infarkt ;) (nekuřák,abstinent!!!).....Normálně tomu fakt pořád nemůžu uvěřit..pořád si myslim že se mi to jen zdá.

On už si stěžoval tak 3.týdny že mu nějak hapruje žaludek nebo žlučník na kterej jednou za čas trpěl,tak já ještě blb si do něj rejpal že nemá jíst bagety od pumpy a smažený věci a radši se někde pořádně najíst....no a dnes doktor za kterym jsem tam jel z jeho dcerou pro věci nám řekl že ten žaludek co ho zlobil byl vlastně přechozenej slabej infarkt a ted když ho sejmul ten pořádnej,tak to už bylo tak silný že vlastně zemřel dřív než upadl na zem.......

Ještě mi v ten den poslal smsku že akorát zaparkoval auto do garáže+že svojí práci rozdělil mezi ostatní a že si jde do lékárny pro nějaký pilule na žlučník a jde se dát domu dohromady...no podle toho času ho +- za 45.min.našla sousedka u nich v baráku na schodech.

Co mě sere a potrdilo se mi to i v rodině je to že vždycky ty super-človíčkové odcházej první a takový ty svině,leváci apod. maj většinou šteští a otravujou tu do 90.let a to je opět tento případ....Ted ještě chudák jeho dcera..ona měla jen jeho...jemu manželka utekla z nějakym němčourem když bylo holce 10.let,takže tí je ted 21let a je úplně sama z min.pěnez..protože teprve začala před pár.měsíci pracovat a než se udělá nějaké to dědictví apod.kolem jeho účtu,tak to může trvat měsíce.....Tak samozřejmě jí pomůžu,pohřeb apod.,ale i tak...chudák holka..v 21.letech zůstat sám bez rodiny je silnej mazec... ;)

No nic..konec depres.zpráv..

Tak co tady...co novýho??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: to je sila...z ničeho nic...ještě ted z toho nevěřicně kroutím hlavou.Taky jsem zažil obdobný případ v práci kdy jsem s kolegou byl den předtím na služební cestě a druhej den ráno jsem se dozvěděl tu hroznou věc...je to smutný když se nad tím zamyslíš že během několika vteřin se dá ztratít milovaného nebo blízkého člověka jak píšeš Ty.Je mi z toho špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrccko: uz aj ty mas tu krabicku? Pche. Na kolko ta to vyslo?

áno máááám :prc::palec2: :palec2: 5tis. KČ + super ochota :)

Wrccko:tak to jsem rád že si spokojenej :palec2: ..a co spotřeba??už jezdíš za 3L?? :) ...

dnes mesto 50-60 lebo chodili radary :smich: dvakrát som to otočil a spotreba 5-5.3 :palec2::smich: a výkonový rozdiel značný :)

Editováno: , autor: wrccko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Karlosi ale kdyby přece, tak se ozvi. Rád ti píchnu. :palec2:

Jj,díky moc za ochotu.....

Dneska mi přijela dceruška od frantíků..a hned vypadla za kámoškama..drbna jedna :) ....zítra ale dáme pohodičku,bude vyprávět zážitky a v neděli pádíme k našim na chatu,tak se těšim až si dřepnu jako spolujezdec a nechám se vozit,to už se mi dlouuho nestalo.....tak se snad aspoň trochu odreaguju.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo karlosi, tak to teda taky Uprimnou soustrast. Je to hrozny. Tak se drz chlape. Meho kamarada taky potkal nelehky osud. Pred rokem se mu zasebevrazdila mama v koupelne, kdyz byli s otcem doma. A ted pred par tydny mu zemrel otec na rakovinu plic. takze taky zustal uplne sam a je mu vlastne jako me, takze necelych 21let. Nema nikoho, bracha zije uz par let ve Svedsku, takze se mu snazim taky nejak pomoct, aspon psychicky, jsou to strasny osudy a nikomu to nepreju, ani tem hajzlum... tak jeste jednou, drz se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...