Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

však dávam rady, čo nevidíš, že som Dádovi poradil s dverami? :(

No počkej a v servise zjistí, že ve střeše je díra jak prase :D :D :D

No jako co mě dostalo, tak pod nohama na tom koberčku se mi objevil záhadný kus dílu.. ale nevím z čeho to je ani kde se to vzalo :help: musím to pak prolízt jako jestli kroupy mi urazily něco v autě, nebo o co jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a napadlo je to kolektivně když byli opilí jak dobytek.. Jarda to nahodil jako takovou věc do pranice a Jirka to pod vlivem menšího než malého množštví (alkoholu) udělal :)

Ti kdož nebývají na Zámečku netuší..

Však ty taky netušíš, protože jinak bys takovej blábol nemohl napsat :p ...bylo v tom něco víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se od Knajpy distancoval už před dloooouhou dobou, ale jak koukám, tak to nepřineslo žádnej účinek :(

Ale jo, přineslo - protože nás nikdo nevychovává a nepoučuje, tak se rozjíždíme čím dál tím více lol

čo ja viem či sa popili na Zámečku...ale pravda je že keď som napísal odpoveď tak som svojimi "špiónskymi" schopnosťami zhodil celé fórum :kol-48::palec2:

No přesně tak, Maroš zhodil fórum a ještě byl pak drzej, tak dostal varování...až se uklidní, zase se mu sundá B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...