Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Vorlajz: Ty mě sereš.Děláš si z toho prdel ale já mám nervy jako prase! Tim autem jsem žil a těžko se mi loučí.To je snad pochopitelny,ne? Fakt na to serte protože mě neni do smichu ale ty prachy rozhodli.

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: je to prvy april či čo ja tomu neverím :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadni, vypadni, vypadni!!! :smich:

btw. tak jsem dostal hlášku, že nano na alu kolech nechává fleky!!! :feve: takže kdo zatím neonanoval a má nano, tak ať mi ho pošle zpátky... peníze nevracím!!!

Já vim že nano dělá mapy na kolech.....celkem známá věc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorliku, o tom niet pochyb :) Ja sice moc futbal nesledujem, ale nepamatam si, zeby niekedy SR porazilo CR :) A to myslim plati uz rovnako pre hokej aj futbal :) Slovaci sa nechali krasne rozstrielat cez vikend na Wembley...a dnes mozno dostaneme podobnu nadielku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, na to v jakych je ted Opel srackach, tak tohle auticko se jim povedlo, snad se vyhrabou z tech sracek a budou takove kousky sypat jeden za druhym..

Trosku mi to z boku pripomina RS6ku...i ten interier je pekneej :prc:

A zajimave jsou ty svetla zadni, jak se otevre viko kufru, tak pod nim jsou schovane dalsi svetla, aby bylo auto videt vecer, kdyz je otevreny kufr... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...