Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

dneska fotbal!!!! ČR - SR !!!! doufám, že vyhrajou pepíci!!! lol

je mi to fuck (čitaj fuk) :smich: :smich: :smich:

Vorliku, o tom niet pochyb :) Ja sice moc futbal nesledujem, ale nepamatam si, zeby niekedy SR porazilo CR :) A to myslim plati uz rovnako pre hokej aj futbal :) Slovaci sa nechali krasne rozstrielat cez vikend na Wembley...a dnes mozno dostaneme podobnu nadielku :)

ČR sme porazili v hokeji už, a myslím, že aj v súboji o bronz, ale nechcem kecať ;)

Editováno: , autor: wrccko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si mylsím, že zrovna takovej Baroš má letos formu a za výkon ve Slovinsku se stydět rozhodně nemusí... protože nedostal ani jeden pořádnej balón... není to Honza Koller, aby se to na něj nakopávalo... to jedn věc... druhá věc je to, že naše záloha ve složení Sionko, Polák, Plašil, Šírl byla tragická!!! ani jeden balón po zemi, žádná příhra za obranu, nic... ani mezi sebou si to nedali... takže v tom bude problém... hru tvoří záloha a ta hraje teď v katastofálním složení!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si mylsím, že zrovna takovej Baroš má letos formu a za výkon ve Slovinsku se stydět rozhodně nemusí... protože nedostal ani jeden pořádnej balón... není to Honza Koller, aby se to na něj nakopávalo... to jedn věc... druhá věc je to, že naše záloha ve složení Sionko, Polák, Plašil, Šírl byla tragická!!! ani jeden balón po zemi, žádná příhra za obranu, nic... ani mezi sebou si to nedali... takže v tom bude problém... hru tvoří záloha a ta hraje teď v katastofálním složení!!!

Hlavně by se ti naši fotbalisti mohli začít trochu více hýbat na tom hřišti, víc běhat a né tam chodit jak na promenádě.

Občas mám pocit jako by se hra i zastavila. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, že zrovna takovej lucky gól.... Rozehnal upadne, Šesták se otočí, ani to pořádně netrefí... a navíc to dá Grygerovi mezi nohama :D to mě poser!

na druhou stranu, tenhle tým nemá na MS co dělat, chybí nám Rosa... to je prsotě fatk... ta záloha je tragická!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...