Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

já bych si jako trenéra repre představoval Ivana Haška nebo možná pana Ščasnýho apod... Rada na to fakt není vhodnej!!! na druhou stranu říkám, české repre chybí záloha... kde jsou doby Poborskýho, Rosickýho a Nedvěda... to byli hráči, co dokázali přejit jeden na jednoho a taky ocentrovat apod. navíc v útoku chybí Koller... ten by se teď hodil dvojnásob, protože když nehraje záloha, tak se balóny nakopávaj... a Fenin, nebo Baroš je fakt sbírat neumí!!! jdu ven se psem! :) btw. Hugo má dnes svátek! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle není o Barošovi... tohle je o Polákovi, Plašilovi a Sionkovi... to je záloha katastrofální!!! tam kdyby hrála záloha Slávie, tak to je o něčem jiném... problém je v tom, že Slávie má v záloze slováky :D hihi

Máš pravdu Vorliku,není to o jednom hráči. Je to mizerie celýho mužstva. A s tou zálohou máš 100% pravdu, záloha Slávie. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych si jako trenéra repre představoval Ivana Haška nebo možná pana Ščasnýho apod... Rada na to fakt není vhodnej!!! na druhou stranu říkám, české repre chybí záloha... kde jsou doby Poborskýho, Rosickýho a Nedvěda... to byli hráči, co dokázali přejit jeden na jednoho a taky ocentrovat apod. navíc v útoku chybí Koller... ten by se teď hodil dvojnásob, protože když nehraje záloha, tak se balóny nakopávaj... a Fenin, nebo Baroš je fakt sbírat neumí!!! jdu ven se psem! :) btw. Hugo má dnes svátek! ;)

Přesně tak Vorlazj. Haška na ně. Jenže tam je taková korupce, že on do toho nepude. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta19:Stačilo mi když vylítnul na letišti z cel.prostoru do přílet.haly....elastický džíny,elastický tílko,pan solárko,pánskou mini.kabelku a bekovku Louis Vuitton...ty woe normální bukvice....a "nejlepší"bylo že tak pospíchal že když tam k němu přistoupil tak 10letej kluk aby mu dal autogram,tak ho beze slova oběhl a utíkal do vomlácenýho černýho SI se kterym tam na něj čekal nějakej stejně vyparáděnej kamarád......Katastrofa......To je tak pan důležitej že to se fakt nevidí.......A známý kluci co jezděj pro Hotel Praha,tak ty co vyprávěj o těch jejich srazech který tam v minulosti měli....to prej je nechutný to jejich chování..a Baroš prý jednoznačně vede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom chování se mi nejvíc líbí MS rally, tam jezděj samí pohodoví kluci, kteří nemaj potřebu si na něco hrát...a když člověk příjde klidně za takovým Loebem, tak se s ním může vyfotit, pokecat, podepsat...prostě pohodička společnost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta19:Stačilo mi když vylítnul na letišti z cel.prostoru do přílet.haly....elastický džíny,elastický tílko,pan solárko,pánskou mini.kabelku a bekovku Louis Vuitton...ty woe normální bukvice....a "nejlepší"bylo že tak pospíchal že když tam k němu přistoupil tak 10letej kluk aby mu dal autogram,tak ho beze slova oběhl a utíkal do vomlácenýho černýho SI se kterym tam na něj čekal nějakej stejně vyparáděnej kamarád......Katastrofa......To je tak pan důležitej že to se fakt nevidí.......A známý kluci co jezděj pro Hotel Praha,tak ty co vyprávěj o těch jejich srazech který tam v minulosti měli....to prej je nechutný to jejich chování..a Baroš prý jednoznačně vede.

:smich: :smich: :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...