Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

V tom chování se mi nejvíc líbí MS rally, tam jezděj samí pohodoví kluci, kteří nemaj potřebu si na něco hrát...a když člověk příjde klidně za takovým Loebem, tak se s ním může vyfotit, pokecat, podepsat...prostě pohodička společnost :palec2:

Jo něco takovýho si psal. Ty woe to musí bejt pěknej zážitek co ???? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hokejisti jakbysmet....teda aspoň stará dobrá generace nároďáku....ty jsem tehdy dost často potkával na letišti a ty byli taky naprosto v pohodě....tam když na ně vždycky čekal nějakej ten reportér,tak s nim v klidku v obyč.tričku,rozcuchanej po letu každej dal řeč.....prostě žádný maníry superstar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo něco takovýho si psal. Ty woe to musí bejt pěknej zážitek co ???? :palec2:

Rozhodně lepší než upocení arogantní fotbalisti...navíc ten sport nemá žádnej význam, honit se za kulatým nesmyslem :smich: ...Autíčka sou o něčem jiným, to je moje krevní skupina kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně lepší než upocení arogantní fotbalisti...navíc ten sport nemá žádnej význam, honit se za kulatým nesmyslem :smich: ...Autíčka sou o něčem jiným, to je moje krevní skupina kol5

Máš recht Skajo. Já to tak prožívám proto že jsem taky hrával jak fotbal tak hokej. Dnes je to o něčem jiném bohužel. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já abych ti pravdu řekl,tak už taky nějak fotbal nemusim...dřív jsem u ničeho nemohl chybět,ale dnes když o něco přijdu,tak je mi to celkem putna......Jooo to takovej hokejík..to je jiná...to i kdybych měl zhebnout,tak to prostě vidět musim.......To když je nějaký MS apod.,tak to at mi nezkouší volat ani ředitel zeměkoule protože by měl peška....Nebo takový NHL,to čumim třeba celou noc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta19:za koho si hrál hokej??....já taktéž.....nebýt toho že jsem se v pubertě dost vysekal na mašině a mám zdrátovanou levou hnátu,tak bůh ví kde jsem dnes mohl být......

Ještě donedávna jsme měli partu a pronajímali jsme si malou halu na výstavišti....ale dnes už je to k ho.nu...lidi už nemaj tolik času a asi u chuti...dost mě to sere....hokej miluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínal jsem zya Slavoj Č.Krumlov jako žák. Pak HC Jindř. Hradec, na průmce v Pelhřimově za Pejr, pak chvilku za Modetu Jihlava a zase za Jindř. Hradec. Potom operace meniscu a bylo po prdeli. Tak jsem si udělal trenérský zkoužky 3.třídy a trénoval fotbal v J.Hradci a pak v Kard.Řečici. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...