Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Dobré ránko.. :D .

Jen si to umyjte.....od neděle se má začít zas ochlazovat a od pondělka má skoro pořád pršet,tak to nám ty čistý kárky moc dlouho nevydržej......

Já se před chvilkou vrátil z noční cesty....nakonec jsem jel jen kousek za Frankfurt místo až do Duisburgu,tak to nebylo až tak hrozný.....ale i tak pěkný kolečko za 1105km :) ....aspoň jsem už trochu zajel audinku....kterou už mám i po téhle cesty pokřtěnou ;) ...dostal jsem bombu šutrem do kapoty+čelního skla....sklo sice v pohodě,tam nic vidět neni,ale na kapotě je slušná tak 4-5mm oděrka skrze lak i podklad.. ;) ....no co se dá dělat...vemu voskovku a zacelim to s ní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,cesta v klídku a v pohodě......za celou cestu nikde žádnej problém,bouračka,nějakej magor co ohrožuje ostatní a prostě jak tady bývá zvykem..no ale jen co jsem přiletěl do Prahy a sjížděl jsem na Zličíně,tak se na mě pověsil nějakej závodník s Fábii..nastalo těžký blikání apod. ...tak jsem ho za sjezdem pustil a to byla panečku gestikulace...to jsem byl ale kreten apod. :D ......To je hrozný tyhle maníci.....Fabii 1.2 a jede s tim jak kdyby měl McLaren....Tomu se člověk už fakt jen musí smát.......On to hnal jak kreten,já jel naprosto v klídku a na Barrandově na světlech jsem stál za nim... ;) ...tomuhle já prostě nikdy rozumět nebudu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...