Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

nie fakt to nano je super, sú to už možno 4 roky čo som ešte na DSF pozeral test nanotechnológie, vtedy to bola úplná novinka, testovali to myslím na Mercedesoch, ale to nie je dôležité, išli s tým v hnusnom počasí a auto ako nové, neskutočne to odpudzuje vodu, ale aká to bola firma neviem, ale fakt ma to vtedy dostalo, vtedy o tom nebolo nikde počuť, nie ako dnes ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To větrání je dobrá věc.....Známej to má u SI už přes 3.roky(střeš.okno ze solár.články kter poháněj ventilátor) a fakt to v létě funguje dobře,tak jsem to u A6 přiobjednal taky....šíbr jsem chtěl tak i tak,tak jsem jen připlatil ze to ze solár.články.....akorát teda u mě ještě nebyla příležitost.....dnes je prvně od tí doby co to mám krásně,tak uvidim během dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice bych to u Vorlíka tipoval taky na vtip,ale na druhou stranu zas bych se tomu moc nedivil.....už znám až moc lidí který přišly o papíry a to i případ že na první návštěvě při řešení přestupku.....

Dnes je to hned.....např.radary v tunelech (Strahovskej,Mrázovka apod.) netolerujou ani 9km/h navíc..vlastní zkušenost.

Mě přišlo v Září 2007 oznámení k dostavení se k vyřešení přestupku z Února 2007 a kde bylo dle dopisu jen jedno překročení rychlosti ze Strahovského tunelu(směr Patočkova ul.) o méně jak 20km/h......Hm,řikal jsem si..pohoda..stane se....hold si budu muset dávat většího majzla apod. .....No jaké překvapení na mě čekalo když jsem přišel v dané datum (Říjen 2007) na policajty.....Ta ženská na přepážce na mě vybalila toto......Tak máte tady celkem 4x přestupky a vše za rychlost ...1.ze 26.12.2006..překročení rychlosti o 10km/h(Průmyslová ul.)=2.body a 1000kč 2.z ledna 2007..překročení rychlosti o 8km/h(ul.Na Pankráci)=2.body a 1000kč 3.taktéž z ledna 2007..překročení rychlosti o 13km/h (D1 u exitu Průhonice)=2.body a 1000kč 4.z února 2007..překročení rychlosti o 9km/h (Strahov.tunel směr Patočkova ul.)=2.body a 1000kč........

Takže jsem tam nechal 4.000kč a byl jsem bez 8.bodů......vycházel jsem odtamtud pěkně vytřeštěnej......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem viděl v TV rozhovor z nějakym borcem od policie a ten řekl že nastavení tolerance má každý radar úplně jiný.....jeden např.netoleruje ani 1km/h navíc a zas druhej toleruje i 10km/h navíc...že prý záleží na konkrét.nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám všechny auta na své jméno..jelikož mé jméno je i název firmy a místo podnikání mám doma.....

Ted je prý už jedno jestli to vyzvedneš nebo ne??....známej právě řikal že ví že má 10.bodů a na poště další oznámení o přestupku,tak mu řikám at na to kašle a nevyzvedává to a on řikal že už je to jedno,že na tom nazáleží...že body jsou přičteny v den přestupku a né jako ještě u mě(2007) v den kdy jsem na policajtech podepsal že s tim souhlasim.Co je na tom pravdy???..já už od toho 2007 mám klid,tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...