Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Dneska mi volal jeden známej z rodiny a ptal se jestli bych neměl někoho kdo by koupil jeho tříletou OII 1.9TDI(čerstvě po leasingu)......Řikal že normálně to nechtěj nikde vykoupit...že maj narvaný bazary a nikdo to nekupuje..jako auta vůbec.....v AAA mu řekl narovinu že už pomalu prodávaj za ceny nákupu a že teda má aspoň nejoblíbenější motor v OII a že teda by mu to vzal,ale dal by mu 205.000kč (za OII 1.9TDI-Elegance+hromada příplatků,najeto poctivých 106.000km,r.v.2006) :doh ...to je šílenost.....řekl jsem mu co protiúčet že když kupuje novou OII FL,tak at jim to tam nechá protiúčtem a na to mi řekl že to je prý ještě horší že už to zkusil.....

Docela mazec.....to v AAA se dalo krásně smlouvat..kor když šlo o OII...to stačilo naznačit že teda nazdar,jedu pryč a hned výkup.technik obrátil a už to bylo o něčem jinym,ale když už ted ani tohle na ně neplatí,tak ty prodeje musejí být fakt zoufalý....

Zachvilku tu dopadneme jako Amíci...koupíme auto....budeme ho mít 15-20.let a pak hurá do šrotu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to čumím, páč nedávno byla kdesi zpráva, že AAA auto muselo "zásadně" zvýšit výkupní cenu vozidel, aby měli vůbec co prodávat, že je teď nehorázná poptávka...ale možná to bylo na starší a levnější auta, to už přesně nevím :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě to bylo taky překvapení protože jsem tam prodal už tak 5ks Passatů a 4ks OII a vždy jsem si díky tomu že šlo o oblíbené koncern.vozy mohl cenu pomalu nadiktovat......jasně že to vždy zkusil z nějakou směšnou cenou,ale stačilo říct,tak díky a nazdar a hned byla otočka o 180°......vždy jsem dostal to co jsem s i představoval...max.tak o 5000kč méně,ale to bylo asi jen 2x...jinak vždy to co jsem chtěl......tak jsem se právě dnes taky divil...

Vorlíku ty ospalče..ty by si taky furt jenom chrápal :D .....co mám řikat já...já vyrážel včera večer na otočku do Německa...přijel jsem dopoledne a to už jsem měl za sebou 1105km....ted odpol.jsem byl na otočku v Salzburgu,to je dalších 730km,takže za 24h mám za sebou +- 1850km a jsem jak rybička....... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale papírově by to mělo být město: 9,3L(to odpovídá).....mimo-město 5,8L(to ani omylem neodpovídá) a kombinace 7,1L..což taky ani náhodou.....já se dostal nejmíň na 7,5L a to když jsem se ploužil před salzburgem asi 30km rychlostí do 80km/h....Jak řikám..ještě je brzo na nějaký závěry...až budu mít aspon tak 10-20.000km tak můžu soudit....

Jinak mimo motoru a hifi-BOSE z čehoš jsem úplně nadšenej,mám k tomu autu za takový peníze i dost připomínek.....člověk by řekl že takový auto už musí být totálně vychytaný a to ani teda omylem..

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co se jízd.komfortu týče...tak ten bych čekal za ty prachy na daleko vyšší úrovni.....je to hrozná koza....a to mám jen exteriér.+interiér.S-line paket bez snížen.sport.podvozku.....a i tak je to hrozný....to když vlítneš někde na kočíčí hlavy apod.tak to je drncák jako prase.....Pak nevim co znamená paket odkládac.prostoru,protože odkládačky to skoro žádný nemá....Navigace to je taky kapitola sama o sobě..to asi páni v Německu počítali že s tim budou jezdit jen lidi v Německu..u nás v ČR pokud nejezdíte jen po dálnicích je to nepoužitelná věc....V zatáčkách a prostě klikat.cestách je to auto strašně neomalený..tam kde jsem z OII,SII jezdil pod plynem,tak u A6 jsem na brzdě...za to ale může podel.uložení motoru kterej je vlastně před nápravou,tudíš je váha někde jinde....starý Passaty nebo SI se ale chovaj podobně.....Pak MMI bez češtiny....to nechápu už úplně....i auta o 2třídy níže maj přepínaní jazyků a A6 nic....jsem si jak blb zkopíroval z manuálu ovládání MMI a mám to v boč.kapse a pořád do toho koukám...Už aby firma Rachot měla tu českou aplikaci pro tyhle nový 3G-MMI,do toho jdu pak okamžitě i klidně za 20.000kč,protože kdo jako já neumí ani žbleptnout je MMI jak španělská vesnice.....

Špička je ale to hifi-BOSE Surround.....to je tak nádhernej zvuk že tam budu klidně poslouchat i operu kterou normálně nesnášim....Ten prostor.zvuk s ozvěnou je fakt něco krásnýho....to se pánům z Audi naopak moc vydařilo....

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...