Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

zdravím, hm Karlos, tak to je zaujímvavé, je pravda keď som išiel pár km ako spolujazdec na tej A6 ešte minulý rok, tak sa mi to zdalo dosť velké auto a žeby to nejako sedelo ako píšes to sa nedá povedať a ty tam máš 19" myslím, tak by to malo sedieť, niekde to asi sú druhovia pokazili :D

Roman, prečítaj si koľko včera Karlos nabehal a potom vrav :) ...nie nie stretli ste sa s Michalom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ja som išiel spať keď ty už si bol pomaly vyspaný... :p:smich::smich:

Chcel som ísť na zrazík do Ivánky pri Dunaji spoznať škodahomákov zo západu, ale večer mi volala segra či jej prídem pomôcť na stavbu, takže zmena plánu... :feve:

Ešte vypijem kávu a frčíím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapáci :) ....tak jsem dnes taky pucoval a leštil...ale celkem nechtěně ;) ....Ráno jsem vezl jednoho chlapíka z firmy co přiletěl z USA kde byl pracovně přes měsíc...vezl jsem ho domu kousíček za Benešov...když jsem s nim přijel k jeho baráčku,tak mě poprosil at zacouvám přes zahradu až přímo k baráku jelikož má dost těžkých věcí a něchtělo se mu to tahat od branky....tak otevřel dálkou bránu a já začal couvat na jeho pozemek...v tom vidim jak se k nám řítěj jeho dva Zlatý Retrívři který manželka stojící na zahradě neudržela a bylo hned jasný co nastane....Jeden se teda zastavil kousek před autem,ale druhej se tak těšil na pánička že začal skákat po dveřích spolujezdce a jen jsem slyšel jak po tom laku sjížděj ty drápky.. :o ...normálně jsem myslel že mě vomejou... :doh ....On sice hned vylezl z auta ven,protože ten hafan byl jak šílenej,ale na dveřích už bylo vymalováno...naštěstí né skrz,ale jen povrchově,tak se mi docela ulevilo...on se samozřejmě hned omlouval a chtěl mi to tam začít leštit,ale to jsem mu řekl at na to kašle,že si to doma udělám.....no pak celou cestu domu jsem se modlil aby to šlo úplně rozlešit...přeci jenom je to novej lak...ale dobrý....vzal jsem tu silnější variantu WS2000 no.2 a s tim to zmizelo po pár tazích..tak se mi ulevilo....Tak když už jsem byl v tom,tak jsem tu měl od táty na zkoušku ten jeho Karnaubský vosk,tak jsem s tim vzal celý auto a bomba..fakt dost dobrý :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...