Přejít na obsah

Je to lamda KO ?


pet

Doporučené příspěvky

Tak mně nějak stoupla spotřeba .Tak jsem to nechal projet vagem a vyhodilo to tohle .Je lamda sonda po smrti?A jestlí ano,tak která.První,nebo za katalizátorem?post-4720-1237975694_thumb.jpg Jo a na volnoběh mě to bere od 1,6 do 2l.To se mě zdá trochu moc

Editováno: , autor: pet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tam máš za zařízení, závady 1,2 a 5 by mohly způsobovat špatné nastavení plynu, ale závady 3 a 4 jsou z váhy vzduchu, pokud jsou špatné, bude se špatně nastavovat i množství paliva, jak tu bylo psáno, přepni na benzín a najezdi alespoň 100 km, pokus se nebude závada opakovat je to v plynu, já bych to spíš tipoval na váhu vzduchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tam máš za zařízení, závady 1,2 a 5 by mohly způsobovat špatné nastavení plynu, ale závady 3 a 4 jsou z váhy vzduchu, pokud jsou špatné, bude se špatně nastavovat i množství paliva, jak tu bylo psáno, přepni na benzín a najezdi alespoň 100 km, pokus se nebude závada opakovat je to v plynu, já bych to spíš tipoval na váhu vzduchu...

Tak jsem dnes odpojil konektor od váhy vzduchu,a auto se chová jako před tím .Při jízdě to vůbec nebylo poznat.Spotřeba taky stejná.Asi zkusím tu váhu vymněnit.Mohl by někdo napsat číslo origo váhy na 2,0l 85kw? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě zkus jednu věc, napoj si auto na VAG pokud ho máš, najdi si měření sondy, pokud se ti hodnota při prudkém přidání plynu pohne, může vyskočit i na maximum, tak je chyba jinde než na sondě, pak by to byla pravděpodobně váha, ta se dá taky měřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...