Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

ty voe co to tu je za babinec...odejdu si zacvičit, vrátím se a čtu tu samý: "já mám pupek, on má pupek, sádlo na aukro"...tak sme chlapy ne a pupek je známka "dobrého a spokojeného žití" :smich:lol PS: já teda pupík nemám, ale s mojí životosprávou se s ním do budoucna počítá :smich:

- jináč se taky pochlubím místem, kde se tak rád potím :)

post-25532-1239309705_thumb.jpg

post-25532-1239309710_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal K.: rozhoodně to není málo, navíc si vyrýsovanej - kdyby jsi nebyl "línej se nažrat" :smich: a pěkně se zatučnil, tak bys taky měl víc....ale ono je lepší míň ale kvalitní ;)

Davon: je to všecko poctivý "domo robo"...klucí si to tam postavili a já jim to chodím opotřebovávat :) ale je tam fakt vše, za mnou stály ještě rotopedy a vedle pytel na bušení, prostě paráda - navíc čínky jou bez označení vah, tak nehrozí efekt "honění se za tím kolik zvednu" :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo kuciii..Jak na to tak koukam,sama boule ste.. :D

Ja ruce 42 aktualne...Jinak dneska sem si dal trening,mrtvola,zada+lehkej drep..MT jsem zatahl 2x+op 170kg.. :)

Jinak zkusim nekde vysrachat fotku bicaku.. :D

Muj byvaly trener mel ruce 50..Mega bicak,rikame mu stehnoruka.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...