Jump to content

Sport

Sign in to follow this  

Naše sportovní aktivity

5 topics in this forum

• 59 replies
    • 32,199 views
    • 1,096 replies
    • 63,516 views
  1. Bezky

• 1 reply
    • 3,618 views
  2. Kto tu je bajker 1 2 3 4 50

• 1,240 replies
    • 97,294 views
  3. Potapeni

• 7 replies
    • 7,739 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• @csabac Mně ty světla svítí z výroby dobře a i na dálnici si s blízkáčema nestěžuju, viz. video. Dálková svítí tolik, že velké nové čisté cedule téměř oslňují :). Je teda fakt, že zase na tomto videu zřejmě s předprodukční Scalou mi ty potkávačky přijdou přiškrcené. Ambi světla zdá se také svítí dobře, nemají ale přisvěcování škarp v zatáčkách a dálky jsou viditelně žlutejší. Kdybych jezdil často ve tmě, šel bych do full LED.
    • Dobrý den, mám čerstvě navigaci amundsen+ a navigace mi ukazuje polohu o cca 500m jinde....nevíte co s tím? Je možné, že je to špatně umístěným GPS modulem, který mám volně uložený za radiem? Prosím o radu co s tím. Děkuji JM
    • tak jsem to byl zkusit a bohuzel nic. pripominky mi to ukazuje. jednou jsem schavlne nastavil testovaci polohovou a pri prijeti do lokality na displeji naskocila.
    • kdyby se dalo v CR vybrat, tak beru Style bez toho prodlouzenyho skla, na Rapidu se mne to libilo a ted mi to pripada trapny a hezci je linka v barve auta pod sklem, nechapu proc neni moznost volby a misto svetel za 20 tis. bych si dal neco co me osobne bude tesit kazdej den, treba el. kufr, dig. palubka, vetsi displej a tak. o svetlech za chvilku nevis a jak se tvari navenek je mne u p....
  • Create New...