Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Romane: já jsem teda zvyklej zase chodit na večír - kolikrát kolem 8-9 hod ještě na hodku zaběhnu, ale ty bys to měl na dvě hodky a to už je naprd...navíc když ti to na večír nesedí, je to jak píšeš akorát stráta času....ale víš co, svět se nezboří a jeden den relaxu navíc ti spíš prospěje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy to je hovno :) já jsem včera nemohl spát...první jsem se vzbudil ve 2 ráno, sežral sušenku, pak ve 4, to jsem sežral pytlík arašidů a v pět mě vzbudila žízeň - 50% Fanta (to 50% je obsah cukru lol ) a jak se mi krásně vstávalo - s plným žaludkem :smich:

TomasB: tadyty dětskí pití mi tu nechává malá neteřinka, je věčně dopíjím a jsou výborný :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romario kam teda chodíš chlape cvičit???do HK někam nebo Pardubky??já právě Pardubky IR klub....ikdyž teď často do Přelouče nad penny...

TomášB:ale vlítni na to cvičení co nejdřív..jak stárněš a tatkovatíš tak to stojí za H... lol jinak já kdys dělal něco jako obchodního cestujícího...pořád pryč...no věci na cvičení jsem měl pořád u sebe a střídal na cestách různý fitka...když musíš tak musíš:-)takže i Ty by jsi to dal Tome někde na cestě lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...