Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Roman: taky jsi mohl k tý fotce účastníků udělat popisek pro neznalý :p

Míra: pěkný fitka...to já chodím cvičit do sklepení, tak to horko není úplně nejhorší (foto je asi dvě stránky zpět - trošku hardcore posilovna :) )

Davon: soutěž O2 ;)http://mobilenet.cz/aktuality/clanek.php?i...novych-vozu-bmw

-jen by mne zajímalo kolik za ty smsky padlo peněz - známý známej taky vyhrál a prej to bylo přez 150t :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tak ona ta 1.6 asi zase tak zle nepojede:-)kolik že to má?115koní?

tenhle týden bude na cvičení zlej....zítra zavříno....jedině uterý,ve středu mám dennní do 7h...čt to samé....asi není mít nad to cvičení doma:-)jako Míles:-)

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez jsem si zpusobil atrozu ramene ve svych 29 letech, chodil jsem minimalne 3x tydne, jeden cas i 4x a 3x na squash, prokladal jsem to 1x tydne spinnem, to se po narozeni ditete prestavalo stihat, jelikoz jsem chtel byt prevazne doma ve svych volnych chvilich... Cvicil jsem cele telo, ne jen nejakou cast...

PO - kozy, zada

ST - biceps, triceps

PA - nohy, ramena

jinak takhle chodím cvičit taky...ale:-)snažím se dodržovat velkou a malou svalovou skupinu...

PO-Kozenky+biceps+břicho

ST-Záda+triceps+břicho+zápěstí(předloktí)

PA-Nohy+ramena+břich...

K nohám tak cca 10-20min pás na běhání...

jezdím rýsovací trénink na každou svalovou skupinu 4cviky po 12-15opakovaní..přestávky 30sekund až min....

no nesmí se člověk zakecat lol což je problém:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chcete aby vás bolelo půl člověka běžte k Romanovi hrát fotbal s jeho synem na zahradu, nohy mne bolí jak hrom, jakmile člověk zkusí něco jinýho, ty rádoby svaly co mám mi vypovídají službu a to jsem ještě dnes musel na procházku kolem konopiště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekecej Tome!! Ty woe...jak naschval co? Odjedeme s Borkem a Ty vyloviš rybu :aggressive:

Jinak zitra jdu s Mirou na Slavii takže se mužeš taky připojit.Neni problém.

Milo: čekal jsem že vážiš vic.Připadáš mi v pohodě-jde o to že máš cíl a snahu docílit něčeho což už je USPĚCH :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...