Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Mílo seš vůl (bezurážky):)....jako nestranej pozorovatel to vidím tak že vůbec nejsi tlustej ;) PS: že se ti nechce cvičit není nic divnýho, v tom krásným počasí se to stane každýmu...já to řeším tak že když není chuť na posilku dám brusle, zaběhám si, zaplavu...skrátka aby byl pohyb a hlavně aby mě to bavilo :)

Kua proč mám pocit, že se lidi čím dál víc stotožňujou s típkama z reklam a časopisů, který maj na břichu 0,00001mm podkožního tuku a pak si sami připadaj jako vepři :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno mě Míro po včerejšku bolí a uplně se vžívám do kůže Tomáše.Akorát mě sere že se ani neozvala nenapsal sms...to mu nezapomenu :aggressive:

Romane, co tím myslíš, že jsem se neozval a nenapsal SMS? Vždyť píšu semka. To víš že to bolí a bolí to teď víc než ráno. A SMS nepíšu obecně a většinou na SMS ani nereaguju, když mi někdo něco chce, tak mi může zavolat, já taky když někomu něco chci tak volám. SMS jen když už to jinak nejde. ;)

Jinak week 20 jsem ve Frankfurtu a week 22 jsem v Ustru, takže tam to vypadá ohroženě o těch víkendech. uvidíme jak se to časově vyvrbí. Duben by už měl doběhnout bez služebek mimo ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak nějak nechápu co pořád má. Milane mě si viděl ne? Tak víš jaký mám panděro a nesere mě to. Můžeš mít bicáky jaký chceš ale důležitý je jaký si člověk. A to si myslím že je za 1*** :palec2:

hele, není jedno jaký máš břicho. Dokud si v pohodě zavážeš tkaničky, je to dobrý, ale jak ne, tak to už je horší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello pánové, za svoje proticvičenecké kecy jsem si dal rotoped na max 30 min tep 130-165 v cyklech, jsem KO. Jinak jem občas náladový a kdybych těma kecama obtěžoval, řekněte prodám octu koupím VW a pujdu do jejich vlákna :D .

4 Rosta -thank you very much vážím si toho -_-

4 Kibi - mindrák s borců s plakátů nemám, co mne sejří že jsme včera víc nepokecali dva poldové z 6 lidí a ani si navzájem nepostěžují :t

4 Roman - jsi prostě super chlap, jsem rád že jsem tě mohl poznat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádnej VW nějakýho poruchovýho francouze, ať nemáš čas myslet nad tím jak (ne)jsi tlustej a staráš se o to jestli ti fungujje auto :smich: Bylo strašně málo času, nebo to až tak rychle uteklo...no samo že jsem musel prolízt klukům fábie a pokecat o těch našich šlupkách a pak už jsme se loučili - každopádně si piš že k postěžování a pobrečení si by toho bylo na dlouhou dobu :smich: Tak snad na Chabrech se uvidíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...