Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jojo jsou to díly na auta :) proč závidíš? Co děláte vy ostatní?

prostě se od 12ti let motám kolem aut,hned jak to šlo tak řidičák na osobák,na motorku jsem ho neřešila páč to by mě stejně asi nechytli a pak hup na bus :-) i můj koníček jako sportovní komisař na trialech :-)

no ted jsem v kanclu jako logistický operátor ale za necelé dva měsíce tu končím a koukám po něčem jiném :-)

Takže shrnutí :-) taktéž kancelářská krysa,teeda tady je ale hlodavců :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkný, já chtěla taky vždycky někam kde se to motalo kolem aut, ale s mojí školou nebyla šance. a jelikož nejsem ani odbarvená blond s pětkama neměla jsem šanci ani jinak :D

Nakonec mám tohle a jsem tu moooc spokojená.

Tak to tě vyvedu z omylu,já jsem vyučená zahradnice :smich:

A o nějaké čupr vyzáži křehké blondýnky s pětkama si můžu fakt nechat jen zdát ;)

Ford.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště menší ikon foto Zuzy není :smich:;):) tam jseš s nějakým malým prckem?

jsem v práci , nemám tu jak stahnout fotky z netu jedině přes obrazkový editor ale ten to takto zmršeně zmenší :-) ale pod psaním mám odkaz na rajče a tam je fotek hafo :-) jinak jsem tam se špuntem,tehdy 2,5roku :-) když jsem měla jen mikrobus parkovala jsem ho doma na zahradě a on už stál připravený u vrat a jezdili jsme v ulici nahoru dolů a hoodně troubili :-) jo,sousedi byli fakt nadšený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...