Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak nemachruj... :p:p:p ......ale mi dostavame stravenky.... :smich::smich::smich::smich::smich: .... a flexi pasy ..... :smich::smich::smich: ... heč :) ..a .... a.... a

a já můžu 14 dni marodit bez neschopenky za 100%.....mám volnou pracovní dobu.....k dispozici doma net zdarma..mobil zdarma...parkování ve firmě pod kamerou....mytí auta v práci ....atd... :p:p:p:p mám pod palcem truhláře, elektrikáře, zedníky....jo pořád něco potřebuju :smich: takže já jsem v pohodě...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já můžu 14 dni marodit bez neschopenky za 100%.....mám volnou pracovní dobu.....k dispozici doma net zdarma..mobil zdarma...parkování ve firmě pod kamerou....mytí auta v práci ....atd... :p:p:p:p mám pod palcem truhláře, elektrikáře, zedníky....jo pořád něco potřebuju :smich: takže já jsem v pohodě... :)

já vím co si zač ...neboj... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeeeeeeee, integrály neeeeeeee :D

nahodou ty mě bavily a dokonce bych řek že sem tomu rozuměl.......ale ted už o nich vím p..u

Dádo, tad už jsme delali srazík u nás http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=67142

Ale chtělo by to už nahodit, ať to není na poslední chvíli. ;)

a kde ho mate???......  někde v lounech????   :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...