Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal už ve vlákně pražských srazů:

 

autosalon byl propadák, který jsem nečekal ani v nejhorším snu. On to vlastně ani autosalon nebyl, kdybych řekl, že to byla parodie na autosalon, tak to budu ještě moc chválit, byla to tragédie. Pár automobilek, kde bylo pořád narváno, protože lidi ani neměli kam jinam jít, tak se tam pořád motali dokola a když jsme šli ven, podotýkám, že to bylo hned ráno, vyzkoušet oktávku, tak nám bylo řečeno, že už je obsazeno až do odpoledne. Přitom tam některý skoro pořád stály a ani nejezdily, takže žádná organizace. organizovali to tam nějaký studenti, takže jsem byl svědkem, že nějaký pán se tam ptal na různý informace o oktávce a dostávalo se mu informací typu: Nevím. Takže Škodovka u mě tímhle hodně klesla, když vemu organizaci Škodovky například v Lipsku, tak tam to bylo uplně o něčem jiným. takže autosalon v Brně už nikdy více... Ještě že to byla jen zastávka na cestě, jet tam jen kvůli tomu, tak se asi zastřelím :D Byli jsme zase během chvilky pryč a čas plánovanej na autosalon jsme využili procházkou na hrad Špilberk :)

Editováno: , autor: baris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky přidam zkušenost z Brna, byli jsme tam taky a jen debil muže nacpat všechny ty auta do jedne haly :blbec: .Lidi jak sr.ček a aby čekal člověk na sednuti do auta pul hodky to taky neni ono.Takže velke zklamani.Navic tam moc značek nebylo,takže by bylo nejlepši kdyby už to tam vubec nepořadali a pořadal  to někdo jiny jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Brno bylo hezký a poprvé v životě jsem viděl slečnu v kostkovaném pižamu a s kostkovanou postelí a skvělou čepicí na spaní! :D Byly tam 2 a když se ta jedna postavila proti té kostkované zdi, byla úplně nevyditelná :D

 

post-58850-0-12371600-1365355242_thumb.j

 

a přijely v tomhle ..


post-58850-0-29588500-1365355543_thumb.j

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako taky jsem chtěl lehnout k ní a do té naší antarktidy kde je 35cm sněhu ani nejet .. jak jsem tam telefonoval a ženská vedle mě zaslechla že je u nás 30cm sněhu a v brně bych napočítal sníh na 5cm prostoru tak na mě koukala jako bych se zbláznil, že vůbec ještě někde je sníh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano kuličky už v ikei nějaký pátek jsou .. potajnu je tam opět přidali :D 15kuliček za 89 kč a jak jsem nedávno viděl tu jejich bledou kaši které říkají bramborová a před pár týdny slyšel pomocníka kuchaře u vydávaní jídla že se tomu nedá říkat bramborová kaše, tak si raději dávám hranolky :D a je to taky super k tomu, můžu doporučit! Jen se někdy nepředají a dají ti jich dost málo .. kaše dávají tuny :D

 

Já nic nekopal už od pátku naštěstí :D už mě to fakt nebaví .. :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě tež ne ,ale byla to nutnost , musel jsem navezt krapanek štěrku před garaž , a přece fabii to nepovezu :D .... jo konske kuličky jsou moc dobre a tu kaši jde pryže i použit jako lepidlo při montaži nabytku , pryže složeni je stejne jen poměr vody je jiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...