Petrkiller

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 274
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

82 Výborná

O uživateli Petrkiller

 • Hodnost
  Veterán
 • Datum narození 12.8.1991

Návštěvy profilu

2 612 zobrazení profilu
 1. https://www.autorevue.cz/evropska-komise-vyjednala-s-vw-prodlouzeni-zaruky-na-problematicka-tdi Jourová "vyjednala" velmi slabou náplast pro ty, kteří podstoupí upravu vozu..
 2. Němcům nedali na výběr jako nám. Dostali to přehrání a znehodnocení aut příkazem. Nám to nikdo nenařídil, takže se na to soud bude dívat lehce jinak. Ikdyž s Němci máme asi podobné zákony.
 3. Ale proč by jediný VW měl přidávat do auta SCR a jiné kurvítka a lidi si dobrovolně kurvit auta, když jiné značky podvádí vesele stejně? Není spíš na čase se konečně zamyslet nad tím, proč to ty automobilky dělají? Že nejspíš bude chyba v nesplnitelnosti euro normy? Nebo spíš, že je to nerealizovatelné, za současné ceny automobilů a pokrok nestíhá kopírovat navyšování euro norem. Já bych teda rozhodně nechtěl EGR, který budu měnit každých 70-80 tisíc km, protože je potřeba aby byl otevřen na trojnásobek toho co je nyní.. Přiznám se s klidným srdcem, že nemám tolik finančních prostředků, abych eko teroristy financoval, takže jsem rád, že to VW a další automobilky ochcaly a ukázaly, že jsou ty EU normy nesmysl.. EU zlikviduje diesly, poté přímovstřik benzíny a nakonec půjde i po hybridech. No to mě čeká skvělá budoucnost.. Budu si svítit svíčkou, protože elektriku nezaplatím jak budou samé elektromobily a stát si přidá daň z elektřiny jako z fosílních paliv..
 4. ODCIZENO !!!! V noci v Liberci - Horní Hanychov z pátku 9.6. na sobotu 10.6. Černá fabia RS Poznávací znaky černá na zlatých kolech ,malá promáčklina na zadních dveří u spolujezdce. Prosím o zvýšenou sledovanost kudy projíždíte.Jestli ji někde někdo z vás uvidí kontaktujte rovnou policii !!! Kdo mě dovede k autu nabízím odměnu 20000 !! SPZ 5L2 7651 Nejedná se o mé vozidlo, odkaz dal na facebook Pavel Hurych.
 5. Tak to vůbec nevím. Prostě to jde slyšet někde predemnou vepředu.
 6. No senzory jsou z výroby. Ten modul na hlídání není aktivován. Že se standardně deaktivuje a přepínač zůstává. Tak mě to bylo řečeno v mailu leaseplan. Ale ikdyz ten přepínač přepnu tak na to nemá vliv. Pomůže když mu přestřihnu ty 2 drátky co k němu vedou? Že bych zrušil okruh. Nebo nějakou pojistku zkusil vytáhnout? na co to může být napojené? Připadá mě že ten zvuk je z palubky. K pískání se mě v mailu leaseplan nevyjádřil. A rj bez chyb. Vše funguje. A vybita baterie v klíčků to taky nemůže být že?
 7. Oni lidi lehce přesvědčí o koupi. Jednoduše zdaní ještě více spalovací automobily. O nepřipravenosti automobilek a přenesení emisí elektroaut do jejich výroby se už hovořilo minimálně na začátku kauzy dieselgate. Nevím kam ta Evropa spěje. Naštěstí jsou v čr politici alespoň v tomhle ohledu normální a netlačí nikoho do elektro mobility. V globálním světě to tak bohužel není
 8. Ahoj, mám na vás dotaz na problém, který jsem za 3 roky co auto mám nevyřešil. Poraďte co je to za pískání viz video. Dělá to při odemčení a všiml jsem si, že i při zamčení někdy po delší době. Někdy to zapíská ihned po odemčení, někdy chvíli po tom. Bývalý majitel říkal, že to jsou zadní couvací senzory, že jsou v pořádku což mě příjde jako blbost. Auto dříve jezdilo přes leaseplan v pronájmu asi 2 roky a má přepínač asi na služební a soukromé cesty. O alarmu nevím. Děkuji za objasnění Zkoušel jsem snad vše a nic mě nepomohlo. A jednou mě auto napsalo asi před rokem, že je třeba vyměnit baterii v klíčku. Ale po dalším startu mě to už nenapsalo tak jsem to neřešil. Snad video půjde přes odkaz. Co je to rychlé pískání
 9. Nemá někdo prosím návod jak se vypíšou chyby climatronicu bez VAGu? Jako tomu bylo u předchozích climatroniku s funkcí ECON, kterou nemám? Muselo se tam něco stisknout, ale k tomu novějšímu nic nemohu najít a mě právě zablikal včera displej, tak mě zajímá co to bylo za chybu. Později se to už neprojevilo. Děkuji
 10. Měl jsem ten samý problém s rušením rádia. Koupil jsem nový USB kabel a je klid. Kabel má i pozlacené konektory a je řádně tlustý. Nemám to napojeno teda do pojistkové skříně ale klasicky si to zapojuju do autozapalovače přes USB rozdvojku. A kameru mám umístěnou stejně jako ty, v pravo od zrcátka. Ale když to tak čtu, ty asi nemáš možnost napojení přes USB co? :/ Co to máš za kameru?
 11. Koukněte na největší podvod na televizi v Česku Vzpomeňte na Prostřeno! https://www.stream.cz/onemanshow/10017526-odhaleni-nejvetsiho-televizniho-skandalu-v-cesku
 12. Bože já bych tak rád najel tolik km i s 1,6 tdi :/ HTP to nehrozí to nemá po 13 letech ještě ani 140 000
 13. Na prd celý vif. Používal jsem ho u MPI a nic než dobrý pocit jsem z toho neměl. Pak chvíli u TDI a to samé. Teď tankuji jen Vervu diesel, mám na ní korunu slevu na benzina kartě a netancuji jak šašek s injekční stříkačkou okolo nádrže.. Nevím jestli šla dolů spotřeba, ale DPF se vypaluje méně a v zimě nebyl se starty jediný problém ani v nejtužších mrazech. Zamrzla mě voda v ostřikovačích co byla do -20 ale auto chytlo jako by bylo +30 a přitom bylo -25. A od doby co tankuji Vervu se už neobjevil problém se vstřikem který mě hodil motor do nouzáku při jízdě když jsem jel na obyč naftu z makra..
 14. Teda 3 roky kdyby mě stěrače vydržely tak si je asi vystavím Mě předposlední oreginál vydržely sotva půl roku. Druhé zatím vydržely půl roku a jsou vpořádku. Mě oreginál vydrží průměrně rok. Ty ostatní číny pár měsíců. A u rodičů kteří parkují venku pod stromy vydrží číny měsíc než začnou skákat Já už jiné než oreginál stěrače na své auto nekupuji. Nájezd mám tedy 30k za rok
 15. Já už jí mám asi hodinu a několikrát mě ani fórum nenajelo. Nyní najíždělo snad minutu. Ostatní weby vpořádku najíždějí..