Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Petrkiller

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 428
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

87 Výborná

O uživateli Petrkiller

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 12.8.1991

Návštěvy profilu

4 073 zobrazení profilu
 1. Petrkiller

  Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy

  Pojistky jsem nekontroloval. Na ty kouknu. Diagnostika jednotku vidí, dokonce mě napsala sporadickou chybu na žárovce voziku brzdových světel. Ale já si nevšiml nikdy, že by nešly.. Světla fungují normálně.
 2. Petrkiller

  Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy

  To nevadí, děkuji ti za pomoc. Ptal jsem se i na octavia clubu, na Facebooku a nikdo neví. Jedině se zeptám v autorizaku asi :( a nebo povinná výbava pro couvání s vozíkem, špunty v uších a nebo hodně rychle zacouvat 😂 Je možné, že to dělá ten měnič z 13 pólu na 7? :/ mě jedině napadá, koupit od škodovky originál. Ale myslím si, že vyhodím 500 Kč :(
 3. Petrkiller

  Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy

  Přívěs mám jen s koncovými žárovkami. Bez jediné ledky :(
 4. Petrkiller

  STREAM

  Dobře děkuji. Ještě mě napadlo, že nejspíš se to začalo zhoršovat asi před měsícem, kdy najednou v repracich šílene bouchlo, jako by dostaly pecku elektriky a rádio se vyplo a znovu zaplo a hrálo normálně dále. Ale zdá se mě, že od té doby se to pomalu zhoršuje. A jak začalo nyní pršet, zhoršilo se to. :( Koukal jsem na tu dílenskou příručku a nejsem z toho moc chytrý. Zesilovač je v anténě a anténa je přišroubovaná matičkou pod střechou. To mám oddělat celý tapec střechy, abych to odšrouboval? Nejde to nějak proměřit? :/
 5. Petrkiller

  STREAM

  Bohužel žádnou chybu nemám :( vagem jde něco nastavit na radiu? Nebo zjistit? Já uvažoval, že bych koukl na tu anténu. Jde to nějak oddělat ze střechy? A půjde to lehce zadělat? Nikdy jsem to nedělal.
 6. Petrkiller

  STREAM

  Zdravím mám problém. Rádio stream s mp3 rok auta 2008, verze dle servisního menu: MAIN: 26.0.0.0 a FRONT: 26.0.0.0., CD mechanika: 00.74 a options: M6. Dost zle chytá signál. Strašně špatně. Ne chytne někdy ani základní stanice jako je impuls, nebo Evropa 2. Nějaké regionální typu čas rock na Ostravsku, nebo rock max na Zlínsku, si mohu nechat zdát. Předtím jsem měl f2 a ta hrála teda luxusně. Je možné nějak třeba přidat anténu k radiu? Nebo je někde problém? Kde bych měl kouknout? Děkuji moc za každou radu.
 7. Petrkiller

  Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy

  V kufru mám 1D2 v kodech. Podle mě je to originální tažné. Mám doma i výpis z cebie, ale tam některé prvky výbavy neseděly.
 8. Petrkiller

  Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy

  Pawouku děkuji, toto téma jsem opravdu nenašel ač jsem hledal. :/ Určitě neodpojuje. Svítí obě.
 9. Zdravím, pokud nedostanu blok, tak si to zde i přečtu :) mám problém. Originál tažné zařízení z výroby, o2 před FL 2008, 13 pin zásuvka a 7 pin vozík. Mám redukci Čínu (výrobce compass), ale při jejím zapojení a připojení vozíku se nevypnou parkovací senzory a neustále pískají. Nejde s tím něco udělat? Navíc mě bylo řečeno, že pokud ESP neví, že má připojený vozík, tak při korekci auta, je možné, že hodí vozík do příkopy i s autem. Údajně by měla nějak jít upravit ta redukce. Nebo pomohlo by koupit originál redukci? Nechce se mě vyhazovat 450kc pokud to nepomůže. Tak bych to rád věděl dopředu. Ještě mám řešení předělat vozík na 13 pol a dodělat mu couvací světlo. Je to moc složité? Nejsem elektrikář, ale dráty dle barev dokupy dám :) děkuji A pro toho nejmenovaného, který bdí nad tímto forem ostřížím zrakem, 5x jsem to hledal, 10 stran zpět prohlédl a nic nenašel.
 10. Petrkiller

  Zkušenosti z ESP

  Ahoj mám dotaz. Jedná se sice o Octavii 2, ale ESP bude pracovat stejně všude. Mám první auto s ESP. Už jsem jej vyzkoušel na prázdné ploše trochu a funguje při ustřelení zadních kol a to až pri lehce větším smyku. Chvíli to dovolí ustřelit. Je to tak správně? A ještě jeden dotaz. Umí ESP srovnat auto i při smyku přední nápravy? Nebo zvládne jen zadek? Samozřejmě jej beru jako poslední nozovou záchranu a nebudu se spoléhat na něj, ale rád bych věděl jak to je. Děkuji.
 11. Petrkiller

  Automechanik Zlín a okolí

  Zdravím, mám mechanika, který dělá ve škoda servisu autorizovaném a hodil jsem k němu auto na výměnu šál a oleje. Vše udělal, ale olej přelil o 3mm nejméně. Teď, po zhruba 5000km jsem měl smrad v autě, tak jsem zjišťoval závadu a zjistil netěsnost toho hrdla, ve kterém je našroubované olejové víčko na 1.9 tdi. Valil z něj olej. Vše jsem utřel a dotáhl. Nebylo správně zatáhle. Naštěstí vyteklo přesně ty 3mm navíc a teď tam je na maximu. Jenže se bojím k němu znovu jít po tomhletom. Navíc má dost práce a nestíhá. Nasadil mě i volant o 1 zub mimo, když ještě měnil elektroniku spínací skříňky. To opravil. Ale říkal mě, že on bere olej ze sudu který je v autorizaku a používá se do škodovek, že nemám věřit těm z internetu. Že můžou být šizené a vůbec to nemusí být olej, co je na krabici. Já vždy používal olej z internetu. Tak jsem na rozpacích a hledám nějakého jiného mechanika, ze Zlína a okolí, který taky dělá v autorizaku. Nebo vy by jste k němu po tomhletom všem šli znovu? Navíc jsme se domluvili ve středu, že auto bude do pátku hotové, v nejhorším případě v neděli. On ho tam nechal stát před barákem a po několika urgencich ke konci týdne jak to vypadá, mě řekl, že myslel, že stačí v neděli. :( Neznáte tedy nějakého mechoše z autorizaku schopného, který mě nenaleje více oleje do auta a mohu si být jist, že nekoupí nějaký šrot a ne zaplatím kdovi co? :) díky moc.
 12. Petrkiller

  zvedani fabia II

  Táta zvedá fabii vždy taky se zařazenou rychlostí a je schopen ji zvedat bez ručky i v kopci a samozřejmě má 1.2 HTP 40kw a nikdy se nic nestalo. Spíš by jsem řekl, že se jedná o 1.2 12V HTP 47kw, které neprodělaly ještě výměnu za delší napínací lišty. Tam si myslím, že je šance, že by to nastalo. A parkuje každou chvíli na hraně obrubníku, nebo z kopce dolů jen na zpátečku a nikdy se nic nestalo. Není to zas takový šroťáček co by nic nevydržel. :) A ten obrázek na webu s tím popiskem je z 1.2 HTP 12V 47kw Určitě se nic takového netýká novějšího motoru 1.2 HTP 51 kw. Ty už neměly problémy s krátkými lištami co vím.
 13. Petrkiller

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Zeptám se Vám po novém roce.
 14. Petrkiller

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Ty se vyptáváš kolegů co se sere na autech? Bylo mě řečeno, že skáče do nouzaku a nejede. Nic víc mě nezajímalo. Prostě mě řekli ať do těch nejdu. Nikdo se tam nezajímá o škodovky. Berou to jako vozítko z A do B. Zkazí se, tak jedou do servisu ať to opraví. Já už taky přestávám. Nové stojí za hovno a stará semnou snad nějak požije ještě. Vidím, že každou chvíli jsou v servisu a to mě stačí.
 15. Petrkiller

  Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...

  Jak myslíte. Já se podělil o své informace. Nemám zapotřebí někomu něco dokazovat. Je to jako u všeho. Někomu to funguje, jinému ne. :)
×