Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Zdravicko ;)

 

ad zpravy....ty nesleduju, zasadne ne na NOVE !!! Takovy BULLSHIT se sledovat neda. Prijdou mi vsichni vypatlani a babraji se v tragedii. Chci vedet co se deje ve svete a ne pul hodiny resit, ze nejake decko spadlo do diry...takovych je rocne mraky.

 

Zpet k pozitivnim tematum...kdo jede na SH sraz ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se to vezme, draty to jsou O2, a já to mám od T-Mobile :D ale teď mám O2 a mám od nich 20/2MB net, a platím 560,- a teď budeme mít 40/2MB za 215,- :D takže kvůli ceně a taky i tomu stahování :D JInak jsem chtěl nějakého lokálního, ale ten by musel mít bezdrát a to tady není uplně nejlepší signál, navíc co mi hraje do karet je to že ústřednu mám u baráku, takže i teď u O2 platím za 20MB internet a běží to 27MB :D takže těch 40MB bude dobrých :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se to vezme, draty to jsou O2, a já to mám od T-Mobile :D ale teď mám O2 a mám od nich 20/2MB net, a platím 560,- a teď budeme mít 40/2MB za 215,-   ...   navíc co mi hraje do karet je to že ústřednu mám u baráku, takže i teď u O2 platím za 20MB internet a běží to 27MB  :D takže těch 40MB bude dobrých :D

Slíbili ti 40MB down a 2MB up, ale nepíšeš s jakou agregací jedeš doposud a s jakou pojedeš potom - abys taky nezvostal viset s prdelí v luftě na rychlostech 512kb down a 128kb up...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...