Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Už to prezuj..zbytočne ich drieš...až tak chladno zasa nebude :)

A už vieš či pôjdu disky alebo nechávaš plecháče ?

joo, prezujem, možno čoskoro. viem čo chcem, len stále nie sú prostriedky :( jednoznačne disky, preto ešte čakám. väčšinou jazdím od 8-8:30 ráno, max. po 22:00 a vtedy také mrazy nebývajú. i keď teraz vonku leje a podľa mobilu je tam 10°

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo potrebujem?

 

1. financie. ak máš zvyšné, pošlem ti číslo účtu

2. otvorím bazos, prípadne inú stránku a dojednám si disky

2a. ak budú disky s gumami, tak ďalej neriešim

2b. ak to budú disky bez gúm, 15", tak gumy neriešim

2c. ak to budú disky bez gám, ale 16", tak riešim aj gumy

3. objednávam

4. ak dorazia hneď idú na auto a zimné 14" sa uskladnia

5. na oplátku ti viem následne poslať komplet plecháče 15-stky :D

 

stačí?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wooooow :D este som chcel dnes som bol v Saloooone :D  a sedel som v mojom Roomikovy uz je v tom nadhernom Predavacom Priestore  :kol-24:  :kol-27::) :) :) je tam uz aj laktofka aj cuvaky!!!   :kol-24: na to ze su cierne vypadaju OK  :kol-47: aspon ze mam tmavomodru farbu  :kol-28: uz aj povinna vybava v peknej sitej brasnicke aj zimne pneu+komplet disky su uz vo vnutri !!!

:kol-24: :kol-24: :kol-24: nenormalne sa tesim takze Stvrtok rano odovzdam stare  :kol-26:  :kol-26:  :kol-26: slzu si utriem pri pohlade nan ale co uz patri to k zivotu....a poobede!!! nove !!!! :)

 

Galvi diky za odpoved  :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež sa mi ťažšie lúčilo s Tweetym (predošlé auto)...navyše to bolo moje prvé, na ktoré som si našetril, resp. splácal ho. ale akonáhle som dostal kľúče od nového, bola to úplne iná radosť. a ešte keď som nasadol a naštartoval... ;)

občas ešte pozriem foto starého ak niečo hľadám v mobile, ale už by som nemenil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to  hej....prave ked som tam bol taky mlady par si preberal Fabiu II combi Black Active tusim TDI...? neviem :D uplne boli nadseni ale ja som bol viac a to som ho vtedy ani nepreberal :D :D ale ja som tam mal aj vsunute kluce !!! :D predajca sa ma spytal ze ci je vsetko dobre namontovane ja ze OK :) este som si klucom nepootocil :D pockam do stvrtka ale zato kapotu som dvihol chvilu som hladal packu na drzanie kapoty myslel som ze sa to hore zahakne same ale houby... skoro to tresklo :D :D :D predajca mi hovori ved tuto vpravo zltym a ja ze jaaaj ja debil :D :D :D svina je tam schovana ... :D,pohladil som znak TSI pozrel ci je tam Turbicko a vsetko okolo...zavrel a isiel zaplatit fakturu... :D tot pribeh :D

 

 

Galvi: jaaaj ja debil som ti uveril s tymi svetlami :D nic no som rozruseny :D

Editováno: , autor: juraj07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...