Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jsme zvědavej  :D  .. Přišli mě ty motory vždy zvláštní právě svojí konstrukcí a nikdo v okolí ten motor neměl, tak mi to nedalo se zeptat.. No i tak, nájezd skoro 200 000 je pěkný ani se nedivím, že docházely pomalu síly..  Máš co dělat, aby si s Roomem taky alespoň tolik najel  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelutujem. Cervena nevyzera zle, ale uz som si oblubil BlueMotion...a HTP je mne akurat, kedze orevazne mesto. Tam nepotrebujem vykon, ale skor sviznost. A to mi HTP vynahradi az-az. Tiez som mal predtym ten isty mitir, ale 47kW. Oco ma F1 kombi tiez 47kW a nema problem asi pri vyssej zatazi...

A cakat na auto az doteraz - to by sa mi asi nechcelo. A ktovie, ci by mi dali zimne kolesa zdarma ako v decembri

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli je to fajn...:-)za mě je to pěkný opruz...čas se najednou táhne...vždycky jsem kupoval skladovku..tohle je první z výroby...a tak táhnoucí čas jsem snad ještě nezažil...chtěl jsem na to zapomenout že nějaký auto je...a třeba myslet na svatbu kterou mám v září..no svatba mě nezajímá. :kol-46: .zajímá mě auto..kdo nezažil nepochopí..je to zvláštní..je to jen auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...