Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

cože tam maš že i lounací jooo ... no toto to budu muset prozkoumat :-))

no zkoumej zkoumej...ale jak jsem jednou slíbyl tak píšu....už jsme měly dva takový minisrázky - čistě jen o pokec, tak koukejte s Markem sem tam nakouknout a kdyby vyšel čas tak těch pár km snad obětujete aby jste měli tu čest pozdravit vrchního sportovního referenta ;):p

Stando: možná by jsi tam to hlavní mohl Markovi umazat..aby se s náma vůbec bavil - už mu to určo stoupá do hlavy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zkoumej zkoumej...ale jak jsem jednou slíbyl tak píšu....už jsme měly dva takový minisrázky - čistě jen o pokec, tak koukejte s Markem sem tam nakouknout a kdyby vyšel čas tak těch pár km snad obětujete aby jste měli tu čest pozdravit vrchního sportovního referenta ;):p

Stando: možná by jsi tam to hlavní mohl Markovi umazat..aby se s náma vůbec bavil - už mu to určo stoupá do hlavy :smich:

a to chceš abych přijel do Kadaně nebo Chomoutova? ;)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do prahy ne..tam na mě při mí 25km rychlosti všichni troubej a ja nevim proč.....aha třeba sem měl v autě rozeplej poklopec :-))

kdo by netroubil na auto, když za volantem sedí pták - racíček :smich: a neboooj, až si tě povezem do Chomutova, tak ti do klícky dáme i bydýlko :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...