Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No napřed jim tady dám všem do držky :aggressive: .. :smich::smich: .podívej se co mám pod avatrem :help: .....místo vedoucí náčelník...amatér.....a pak jdeme s malou ke kolegovi z práce na zahradu..má splepičky a králíčky...malá je z nich úplně mimo....a já si s ním dám 10° nebo 12° co ty ?

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsen včera vypadnul a už jste kuli pikle..obvyklé i neobvyklé :):help:

:p kujme pikle pikle kujme...jako v tý pohádce lol Ty voe to je pěknej "účelnej" výlet....malá si bude hrát se slepičkama a králíčkama (výchovnější než ty teletubies :palec2: ) a tatík si bude hrát s lahváčkem :smich:

Roman: ty popisky pod avatarem musí admin ;) a kdy by jsi měl záááájem Romčo, tak POZOR!!!...jsou volný funkce: svačinář, šatnář, umývač WC :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hle a co jste dali WOODymu? - VRCHNÍ NÁSTĚNKÁŘ?

Marku zatím nic....woody tam už má Mod FI, tak se ho první slušně optáme a teprve až když nebude souhlasit tak tam dostane: "nástěnkáře" :smich:

Roman: vrchní energetik :palec2: ....ok Romčo, pedám Standovi k dalšímu řešení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku: díky bez tvýho souhlasu by to byl smozřejmě pouze můj výstřelek do tmy :worthy:smich:

Roman: hmmm pěkně se vysportovat před objedem - to hnedka víc chutná...asi si taky vyběhnu zabruslit,,,dobrá inspirace :palec2: jináč s tím "vrchním energetike"...mám to teda Standovi nadhodit?...souhlasíš Romčo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...