Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

V noci v parku souloží dva teplouši:

"Já tě miluju."

"Já tebe taky."

"Jsi úžasný."

"Ty taky."

"Budeme se tu scházet častěji?"

"Ano, každý den."

"Já bydlím v Praze."

"Já taky."

"Na Dejvický."

"Ty bláho, já taky."

"Číslo 150."

"To není možný, já taky."

"Karle?"

"Tati..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci v parku souloží dva teplouši:

"Já tě miluju."

"Já tebe taky."

"Jsi úžasný."

"Ty taky."

"Budeme se tu scházet častěji?"

"Ano, každý den."

"Já bydlím v Praze."

"Já taky."

"Na Dejvický."

"Ty bláho, já taky."

"Číslo 150."

"To není možný, já taky."

"Karle?"

"Tati..."

ouuu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle je taky dobrej

"Pane doktore, ja mam problem. Ja trpim predcasnou ejakulaci, jak se zeny jenom dotknu, skoro okamzite se udelam. Manzelka z toho nic nema, ji se to nelibi, furt mi to vycita a nechce se mnou spat. Co mam delat?"

"Ja vam poradim, pane. Vzdycky, kdyz se vam bude uz uz chtit, tak se musite leknout a ono to prejde. Zkuste to a pak mi prijdete rict."

Pan se objevil uz druhy den: "Pane doktore, to byla katastrofa. Hned, kdyz jsem sel od vas, koupil jsem si v obchode startovaci pistoli. Prisel jsem domu, manzelka byla svlecena v posteli, tak jsem na ni hned hupsnul. Pistoli jsem si nenapadne schoval pod polstar. Zkusili jsme pozici 69. Jak mi ho manzelka chvilku cumlala, citil jsem, ze uz dele nevydrzim, tak jsem vytahl pistoli a vystrelil. No co vam mam povidat. Manzelka se tak lekla, ze mi ho malem ukousla, posrala se mi na oblicej a ze skrine vylezl nahaty soused s rukama nad hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky prihodim :)

Řezník měl velice hloupého syna.Nechtěli ho vzít na žádnou školu, tak se rozhodl, že ho vyučíza řezníka. A říká mu : "Tohle je nejmodernější stroj, # strčíš do něj celého vola a vyjede párek. Vidíš ? Ty, tati - ozval se po chvíli syn : "A naopak by to nešlo ?Jak naopak ? No, že by si tam strčil párek a vylezl by vůl.Řezník se podrbal na bradě a povídá : Chlapče taková mašina byla na světě jen jedna.Tvoje máma!

Malý Voloďa se ptá tatínka:" tatinku kde jsi všude byl"? a tatínek na to:" no třeba v Afgánistánu" a malý Voloďa smutně sklopí hlavičku. a pak povídá:"a tatínku kde jsi byl ještě?" ," no a taky v Černobilu" a malý Voloďa smutně sklopí druhou hlavičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden hrubší :smich:

Dva kamaradi se potkaji v hospode a probiraji sex, jeden se pta druheho: A co oral, jak se ti libi? -No nic moc, je to takovy divny. No tak vyzkousej nutelu, kup si ji v krame a namas si ho s ni uvidis! Po tydnu se potkaji a prvni se zase pta: Tak co, jak jsi dopad? Ty vole, to byla parada, neco takovyho jsem v zivote nezazil! - No a co na to manzelka? -Ta nic, deti ji k tomu vubec nepustily!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden hrubší :smich:

Dva kamaradi se potkaji v hospode a probiraji sex, jeden se pta druheho: A co oral, jak se ti libi? -No nic moc, je to takovy divny. No tak vyzkousej nutelu, kup si ji v krame a namas si ho s ni uvidis! Po tydnu se potkaji a prvni se zase pta: Tak co, jak jsi dopad? Ty vole, to byla parada, neco takovyho jsem v zivote nezazil! - No a co na to manzelka? -Ta nic, deti ji k tomu vubec nepustily!!!

no doprdele :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dneska taky nestěžuju,kuřecí řízeček v těstíčku bramborová kaše.

K tej sovětskej hře,nedávno jsem ji našel u manželky doma koupil baterky a mužu Vám říct,že zdrhat chobotnici jako potápěč s pokladem není v modu igra B,žádná prdel. :D

SPINE UŽ DOST TENHLE JE FAKT :rolleyes:

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zoologické zahrade umírá velice vzácná opice. Zverolékar ji vysetrí a oznámí rediteli, ze nutne potrebuje opicáka. Zacnou obvolávat vsechny ZOO v republice, potom v Evrope, ale samec není - je to opravdu vzácná opice. Tak se zverolékar sejde s reditelem a radí se, co budou delat. Vtom dostane zverolékar nápad. "Vís co, nedávno jsme pribrali Frantíka krmice, vysel z páté trídy základní skoly a za tri stovky by to mozná udelal."

Tak si Frantíka zavolají a reditel povídá: "Franto, já bych potreboval, abys za tri stovky osoulozil opici." Franta po chvíli rozmýslení povídá: "Tak jó, ale mám tri podmínky." "Samozrejme, okamzite jsou splnený."

"Tak za prvý - ze se s ní nebudu muset líbat." "No to je úplne jasný, opice se prece nelíbají."

"Za druhý - ze to s ní muzu delat zezadu." "To vís, ze jo, vzdyt opice to prece jinak ani nedelají."

"A za tretí - ze vám ty tri stovky dám az po vejplate."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodina Jebalovych jede na rodinnou dovolenou.

Prijdou do hotelu na recepci, ze se zapisou.

A otec hned vybali na recepcni:

"Ja jsem Jebal se svoji zenou a dcerou. A toto je muj syn - taky Jebal se svymi detmi a manzelkou."

Recepcni se diva dost znechucene a hovori: "Podivejte, mne je jedno kdo tady s kym sukal, ja vas zapisu jako jednu velkou zkurvenou rodinu..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...