Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Taky dobvé ráno teda teď už spíše dopoledne.Co je nového pánové a dámy,u mně konečně komplet nové topení v bytě,čily radiatory,el.kotel v koupelně topnej žebřík ouplná paráda jít si ráno hačnout na mísu a mít teploučko.(Dřive přímotopy v celém bytě tak si umíte představit tu spotřebu a hlavně zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase kosa jak v ..... des ... :) Vlasto - kua topim taky elektrikou / na co to prislo kompletka rozvod ?

Tak byt je 2+1 takže 3Xradiator,1Xžebřík,1Xkotel ten má možnost jet na 3/6/9kw,nějaká ta trubka to vše s praci na necelejch 45tis. Teď mi každej rok zvedaly zálohy protože jsou holky doma a přimotopy běžely furt a podvakrát jsem doplácel 13tis,tak jsem se nasral a předělal jsem to na koltel protože když už platím 3,5 měsíčně zálohu tak se chci aspoň pořádně ohřát.

Nejdaržší byl ten kotel(Protherm Rejnok)ten stál skoro dvacku protože jde takhle přepínat a když není pod nulou tak stačí třeba přes noc jenom na 3kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...