Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nee..ani škodahome......já moc tyhle "veliký" srazy nemám rád....jsem spíš pro takový komornější..pár aut...pokec u kafe...nebo pivka...a tak...nebo u někoho na grilovačce..že :-) škoda že bydlíš tak daleko / ty hele a v jakým městě-obci-vsi vůbec bydlíš? - klidně přes SZ / Jo ten kšeft určitě bude...jen zjisti tu barvu a možná i nějakou větší xd kartu......nevím co je v "základu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raca: tak to klobouk dolu.Jseš borec! Taky jsem něco podobného absolvoval a vím jaká to je makačka.

dík za uznaní...naštěstí místo krumpače mam pujčeny bourací kladivo se spešl nastavcem a tím to jde dobře...jen by člověk neřek kolik hlíny vyveze

a pak už zbejva si s tim trochu vyhrát než si ta kostka sedne přesně kam chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já si dám dneska asi něco lehkýho....šišku salámu...6-10 rohlíků...pár vajec /asi 5/ a 2 litry coly....co vy na to sportovci :-)

prosil bych dvakrat i pro mě pane woody ...vrchní svačínáři

A o zámkové dlažbě jsi neuvažoval?

nene tu sem nechtěl...přemejšlel sem spíš o plastovych zatěžovych deskach které zahrabeš, zasypeš hlínou a travou a ono to drží,nedělaj se koleje nedrží se voda.ale pak sem se rozhod pro klasiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď se vy woové nesmějte, ale jdu vytírat chodbu..jo hold daň za bydlení v paneláku......někdo pokládá dlaždice a někdo vytírá..chjo.....zlatej barák...a teď jsem zvědavej na ty reakce:-)

a sakra maro co si proved??? to bych asi nezvlad,i když dřív ve stary praci jednou tejdně jsme vytírali dílničku,ale tam bylo pravidlo co je mokrý to je čisty :-))))

Ale jo.Máš to pěkny a hlavně žes to dělal sám.To se ceni!

musim se přiznat že sem měl pomocika takže mam tak 50% zasluhy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...