Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

JÁ JSEM V NORMĚ, ALE JEDNOU JSEM SI ZLOMIL ZUB A ŠKVAREK V SÁDLE...A CELÁ SRANDA MĚ STÁLA CCA 3500,-kČ A 1,5 MĚSÍCE CHOZENÍ K ZUBAŘI...mám krásnou kovovou korunku a zoubek bez nervu.....takže já nervák už nejsem :-)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no řek bych obojí sem asi jeden z mála co se těší na umělý aby měl klid......stojí to zaprd.a zrovna včera sem zjistil že jedna blomba přes pul zubu si trochu sedla a zřejmě jí čeka oprava :-(

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt holt bych se aspon přestal na lidi šklebit.....ale možna lepší než tohle.....nejhorší je že sem v tom listopadu šel na kontrolu se starou ktera nebyla 4roky u zubaře,a jí nedělal nic! a mě cca po roce celou hubu.tady je pravě problem že všichni zubaři maj plno a neberou takže i když ten muj je asi patlal tak vybírat si nemůžu

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam hubu tak převrtanou že se divim že nejsem už uplnej moribundus..... na stoličkach mam víc blomby než zubu a to už není dobry....ale řízek ještě rozkoušu jen s topinek se bojim :-)

Já to mám podobně, řízek, moso požvykám, ale s bramborama a chlebem mám problém :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...