Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

pozeram ze tu dnes bola celkom sranda:D

ja som si spravil vyletik na letisko na Schwechat, sefka sla zas do thajska tak som ju viezol a potom som sa vozil na jej Tucsone :D

no ale potom prisla ta horsia cast dna,som siel so skreckom k veterinarovi a ze ma nador :(

a este som posielal zivotopis do coca coly na obchodaka a tiez mi odpisali ze dakuju :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, hledám jedu informaci a nikde jsem ji nenašel a zakládat téma si myslím, že je blbost, takže se zeptám v hospodě :)

Mám Fabii 1,4MPi - znak na kufru auta je stříbrný a "i" je červené. Nikde jsem se nedočetl proč. Počítám, že je to a) jen tan B) "úprava posledního majitele" c) odlišení vícekoňové verze

díky za odpověď a ať vám chutná pivko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, hledám jedu informaci a nikde jsem ji nenašel a zakládat téma si myslím, že je blbost, takže se zeptám v hospodě :)

Mám Fabii 1,4MPi - znak na kufru auta je stříbrný a "i" je červené. Nikde jsem se nedočetl proč. Počítám, že je to a) jen tan B) "úprava posledního majitele" c) odlišení vícekoňové verze

díky za odpověď a ať vám chutná pivko :D

jj takto je značená výkonější verze u škodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, hledám jedu informaci a nikde jsem ji nenašel a zakládat téma si myslím, že je blbost, takže se zeptám v hospodě :)

Mám Fabii 1,4MPi - znak na kufru auta je stříbrný a "i" je červené. Nikde jsem se nedočetl proč. Počítám, že je to a) jen tan B) "úprava posledního majitele" c) odlišení vícekoňové verze

díky za odpověď a ať vám chutná pivko :D

Ahojky 1.4 MPI se označovala-černé I 40KW/červené I 50KW/černé 16V 55KW/červené16V 74KW.Takže pokud máš červené I v napisu MPI znamená 50KW motor,pokud předchozí majitel nevyměnil plaketku.Takže kouknout do TP a uvidíš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...