Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Evers to je o servisu já když byl na garančce a reklamoval vypadávající madlo dveří takovou tu kapsičku kde je jinak ovládání na okna,tak šli do fabie co měli v bazaru a dali to tam sice to už pak drželo,ale zase to bylo poškrábany.Od té doby jsem tam nejel a krytku za 79kč jsem si koupil radši sám.

Teď jde o to co stím udělaj,aby to nezamázli korekční tužkou a nerozleštili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdil na garančky jen 3 roky kvůly záruce... teď si skoro vše dělám sám nebo skorošvára.... ale takový ty věci jako brzdovka apod. s čim bych se jebal půl dne,když na to nemam nářadí ,dávám do servisu.

poslední kapka byly silentbloky... za práci a geometrii chtěly 3600,- a to mě přemlouvaly abych tam dal originál silentbloky a já mam připravený z cupry... takže čelem vzad a do prvního obyč.servisu ....... 1500,- i s geoškou a s úsměvem davaj domů  :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl jenom na jedný od ty doby si dělám na autí vše sám popřípadě u kámoše v servisu.U našich mám rampu nebo garáž když je počasí na pikaču.

Něco pro poobědní rozjímáni.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na takovýhle teploušárny nejsem stavěnej... chapu že některým jedincům to je příjemné / ale já musel rovnou skočit na starou abych se zase cejtil jak heterák :)

né tak bylo to vtipná, s mladou jsme se u toho hodně nasmáli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...