Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

citacia jedneho prispevku pod clankom:

heh, ak ti mozem poradit, tak si X6-ku nekupuj :) medzi ludmi, ktori sa trochu vyznaju v autach (tym nemyslim hlavne seba :D ) je to auto pre snobakov, ktore vlastne nema ziadny vyznam a kupuju si ho ludia, ktori proste nemaju kam dat prachy a chcu modrobielu vrtulku na kapote... inak je to auto absolutne neprakticke a jeho jedinou charakterovou vlastnostou je, ze je to mutant, ktory ma len zaujimavy vzhlad, inak nic zvlastne. a obzvlast M verzia je vyhlasena ako auto pre milionarov bez vkusu a hlbsieho zaujmu o auta :D

uplne suhlasim, mne sa ta X6 nejak nepaci, proste len tak zaujme ale to je vsetko a tu Bratislave sa na tom vyvaze uz naozaj kazdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tak borci .. zase mam náladu že bych někoho zabil .. byl jsem se podívat na autíí jak vypadá odstrojený a dostat se mi ten šmejd tureckej nebo kdo to prodával,tak ho tam zaškrtim sráče  :aggressive:  :aggressive:  :aggressive:  

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijdu k autu .. plechařina jasná ...trochu mě zaražilo že už to holaňdani natáhly .. no budiš... odstrojený je ,nějaký ty silentbloky KO,beru,ale že nějakej debil odsříhá kabely na ESP, to my hlava nebere.Oni si myslej že to přestříhl motor při nárazu,protože vyskočil z pravýho nosníku jak je vedle palivovýho filtru,ale to vypadá jak od kombinaček .. no to bych blil velebosti ...takže když budu malovat čerta na zeď,tak sraz škodahome nestíhám a budu muset bobíkem... :aggressive::aggressive::aggressive::kuk:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...