Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ja co znam tak všichni sou chytry jak radio....maj stěži střední nejlepe zemědělku a serou se do všeho o čem vědí kuloví.....pokud je nějakej napad jak co zlepšit a ja kokot to vybleju jim tak to prodaj za svy..pokud něco podělaj nejlepe to svedou na nas no co si víc přát :-).... :D :D :D :D :D :D :D

joo a těžko nebo spíš vůbec neunašej jakoukoliv kritiku

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando, co to tu čtu....Mára chce položit vedoucího-amatéra? :kuk: neblázni Marku, víš že Ráca je na tu funkci natěšenej jako to :kol-82: a s ním by přišly všechny ty negativní změny - polevovat v práci a válet se po zemi v bílým kostýmku s úsměvem....k svačině místo klobásky něco none cholesterol...a věřím tomu, že já jako sportovní referent byl musel naučit toho jeho psíka skákat :kuk::smich::smich:

ráca: pěknej psík - víš jak se to říká...jakej pes, takovej pán lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evers: to asi Mára snědl k snídani moc sušenek a jak byl přeslazenej, tak to nedomyslel...ale jak ho znám, tak chtěl určitě napsat, že je nejoblíbenější vedoucí a navíc ve funkci nenahraditelnej :smich::p

i Ty Kibi...proč :help::) ......ano měl jsem k snídani v práci asi 5 tatranek...to víš v Makru byla akce :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počky zvažuju svačináře a hajzlbabu ,.... .. co tak kdybych delal svacinare a vevolnym case umejval hajzliky ? :)

to zní fér, jen já bych si asi od tebe tu housku podnou rukama co se chvilku před tím hrabaly ve WCku asi nevzal :smich: ale budíš ti přáno, mám teda Standisovi písnout ať ti udělí funkci: Svačinář a WC referent? :palec2:

ráca: ahoj ahoj Jindro, no mi by sme se zase těšili na tu defenestraci co by brzy po tvym povýšení zaručeně přišla :plol

Mára: :smich: no nekup to...jak je akce, tak taky neznám bratra :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...